Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İnternetten Para Kazanma Neden Bu Kadar Yaygın?

İnternetten para kazanma neden bu kadar çok sevildiğini ve bu kadar yaygın olduğunu artık baya bir anlıyorum. Çünkü artık teknoloji baya bir gelişti herkes paranın hayattaki önemini vesaire anladı. Özellikle bitcoin internetteki birçok para kazandıran uygulama, sitelere veya bu bitcoin musluklarına öncülük etti. Barış Özcan'ın da videosu vardı paranın yeniden keşfi diye geçekten de öyle olduğunu düşünüyorum böyle düşünmemek elde değil zaten.
Birçok insanda bitcoin bu kadar kazandırıyorsa ben de alt coinlerle ilgilesem büyük kazanç elde ederim diye düşünür ve alt coinlerde artık baya bir yükselişte. Hayatımızı değiştirdi diyebiliriz bitcoin. Bir sürü insana büyük kazanç sağladı. Ama bunun yanında zarar edenler de oldu ama para bu zarar edenlere fazla bakılamaz direk atlanır konuya. Mesela bende hiç kaybedenleri duyduğum halde düşünmeden bu işe girdim. Benim yaşımdaki birçok insan artık anne babasından para almaya çekindiği için büyük ihtimalle bu işlere girdi. Yaşımız ilerliyor ve gururumuza yediremiyoruz artık anne babamızdan para almayı en azından ben böyle başladım siz nasıl başladınız bilmem. Yaşı 20 lere civarında belki 15 16 civarında kullanıcıların birçoğunun bu yüzden bu işlere girdiğini düşünüyorum.
İnternetten para kazanılacağını biraz geç öğrendiğimi, geç kaldığımı düşünerek kendimi üzüyordum başlarda ama bir şey bilmeden, bilgi sahibi olmadan iyi ki başlamamışım dedim. Bu site sayesinde de birçok bilgi ediniyorum.

2020 yılından beri evde kaldığımız şu günlerde de hala evde olduğumuz zamanlarda tabi gelir miktarı olarak düşüş yaşadık. Bu da insanları başka bir yöntemle gelir elde etmeye mecbur etti ve bunun en kolay olanı internet akıllara geldi çoğu kişi şimdiki zamanda internetten para kazanmaya çalışıyor

2020 yılından beri evde kaldığımız şu günlerde de hala evde olduğumuz zamanlarda tabi gelir miktarı olarak düşüş yaşadık. Bu da insanları başka bir yöntemle gelir elde etmeye mecbur etti ve bunun en kolay olanı internet akıllara geldi çoğu kişi şimdiki zamanda internetten para kazanmaya çalışıyor
bu bizim gibi kripto para sever kullanıcıların işine geldi aslında
daha çok duyulmamıza vesile oldu tabi bu iyiki covid var anlamını taşımıyor.
Allah tüm hastalarımıza şifa versin.

bu konu çok tartışmaya açık bir konu
konuyu başlatan arkadaşa teşekkür ediyorum.
biraz okunaklı olsa daha güzel olurdu :)

bu bizim gibi kripto para sever kullanıcıların işine geldi aslında
daha çok duyulmamıza vesile oldu tabi bu iyiki covid var anlamını taşımıyor.
Allah tüm hastalarımıza şifa versin.

bu konu çok tartışmaya açık bir konu
konuyu başlatan arkadaşa teşekkür ediyorum.
biraz okunaklı olsa daha güzel olurdu :)
Telefondan yazdığım için nasıl yazdığıma pek dikkat edemedim bidahakine daha güzel ve okunaklı yazmaya çalışacağım. Covid bitcoin'in artışına büyük etki etti bence de.

2007 yılında ücretsiz forum altyapısı hizmeti sunan bir firma aracılığı ile bir forum oluşturdum. Bir ünlü sanatçının fanlarına yönelik bir forumdu ve kısa sürede bir çok üye katıldı.
Daha sonra forumda reklamlar çıkmaya başladı. Ama bu reklamları ben ayarlamamıştım. Sonra araştırdım ve gördüm ki forum altyapısı sunan firma, hitlenen sitelere reklam kodunu yerleştiriyor ve para kazanıyordu.
Ben hobi amaçlı girmiştim ama baktım para kazanılıyor, firmaya ulaştım pay istedim vermediler bende forumu kapattım :D
O yıllarda internetten para kazanıldığının farkına vardım ve bu pastadan pay almaya karar verdim. Çok şükür o zamandan bu yana da payımı almaya devam ediyorum.
İnternetten nasıl para kazandığım konusunda önümüzde ki günlerde bir içerik hazırlamayı düşünüyorum.
İnternetten para kazanmak isteyenlere tek tavsiyem, sürekli okuyun araştırın ve hiç pes etmeyin.
Herkese bol kazançlar dilerim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,732
Son üye
kenanx
Geri