Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Internetten para kazanmak

Biliyorum, internetten para kazanma ile ilgili bugüne kadar bir çok reklam, yazı ve söylenti duydunuz, izlediniz ya da okudunuz.

Ve eminim siz de fark etmişsinizdir ki, internetten para kazanma yöntemleri üzerine yazılan, konuşulan nerede ise tüm yazı ve videolar size gerçek anlamda uzun vadeli ve sağlıklı olarak internetten nasıl para kazanılırı değil de

Daha çok saçma, hiç bir sürdürülebilirliği olmayan, kendinizi geliştirme adına size bir tecrübe ve bilgi birikimi katmayan

Üstüne üstlük de para kazandırma vaadi altında çok cuzi miktarlarla sizi avutmaya ve tatmin etmeye çalışan saçma sapan mobil uygulmalardan (adım atarak para kazan vs…) gerçek anlamda para kazandırmayan verimsiz yöntemlerden ibaret.

OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Sadece basit iki tane çekim paylaşcam picoworker.com üzerinden biride football.com üzerinden kazanılmış miktarlar

Screenshot_6.png
Screenshot_7.png

Zamanında ben böyle birşeye inanmıyordum. Makale yazarak para kazandım ama canım cıkıyordu, 100 kelimesine 1 TL alıyorduk.
Airdroplarlarla tanıştıktan sonra en fazla parayı bu konuda takipli ve sabırlı olarak kazanmaya başladım.
Şu an sadece fotoğraf satarak bile para kazanılan portaller var. Bu da mı zor!

İnsanlar kolay yoldan bir şekilde para kazanmak istiyor ki bu istek oldukça olağan fakat güvenirliği tartışılır bir konu. Tabii bir de kazanç sağlama-sağlamama ayrıntısı da var.

Binlerce TL ödeme kanıtı sunabilirim. Umudunu kaybetmiş olmalısın. Bana ulaşırsan sana birkaç kolay yöntem ileteyim.

Zamanında ben böyle birşeye inanmıyordum. Makale yazarak para kazandım ama canım cıkıyordu, 100 kelimesine 1 TL alıyorduk.
Airdroplarlarla tanıştıktan sonra en fazla parayı bu konuda takipli ve sabırlı olarak kazanmaya başladım.
Şu an sadece fotoğraf satarak bile para kazanılan portaller var. Bu da mı zor!
Airdropla nasil k

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,208
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kroisos595
Geri