Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İOTA nın geleceği

Herkese günaydın bu siteyi yeni keşfettim ve iyi ki de keşfettim bu kadar bilgili insanın olabileceği bir forum aklıma gelmezdi. Soruma gelirsek hatırlayan illa vardır İOTA 2018 yılı gibi akıllı şehir projesi ile bir çok insanın dikkatini çekince herkes 3 dolar üstünden alış yaptı. 3 sene içinde 10 dolarları geçmesini beklerken patronların bölünmesi ile 0.3 doları gördü. Ben o günden beri satmadım ve şuan 1.50-1.60 dolar arasında gidip geliyor. Yaptığı anlaşmalar ve akıllı şehir projesi ile yüksek mevlaları görene kadar çıkmayı da düşünmüyorum ama sizin gibi bilgili insanlardan IOTA nın geleceği hakkında fikirlerinizi duymak isterim
Vereceğiniz yanıtlar için şimdiden teşekkürler.

Hocam IOTA dediğin gibi ilk çıktığında bu vaatler ile girdi piyasaya, bugüne kadar hiç almadım.
Yatırım yapmadım çünkü vaatleri gerçek dışı geliyor bana, Ayrıca bugüne kadar ne yaptı buna bakarım ben ?
3-5 Yıl olmuş sen bu teknolojileri lanse ediyorsun el ile tutulur ne sundun kullanıcılara.
2017 Yılında XRP alıp geçen haftalarda satıp çıkan arkadaşlarım oldu, Kısacası ihtiyacım yoksa beklerim illa eninde sonunda bir gün bir yerlere gelecektir.

Örn : dogecoin, nervos, chiliz, bittorrent, vb...

IOTA ekibi belki yeni bir haber veya elle tutulur bir şey ile gelebilir yakınlarda bilemeyiz.
Eminim bu Trend dönemini IOTA ekibi değerlendirmeye almıştır.
YTD

Dediğiniz gibi projeleri insana biraz abartı geliyor ama gelecek dünyasındaki yeri dolayısıyla zamanında kaybedersem üzülmeyeceğim miktarda almıştım. Şahsen yeni yol haritası ile 2 yılda başarılı bir grafik çizeceğine inanıyorum ama asıl hedefleri teknolojini biraz daha gelişmesi ile gerçekleşebilir gibi gözüküyor

Dediğiniz gibi projeleri insana biraz abartı geliyor ama gelecek dünyasındaki yeri dolayısıyla zamanında kaybedersem üzülmeyeceğim miktarda almıştım. Şahsen yeni yol haritası ile 2 yılda başarılı bir grafik çizeceğine inanıyorum ama asıl hedefleri teknolojini biraz daha gelişmesi ile gerçekleşebilir gibi gözüküyor
ben şöyle bakarım duruma 4 yıl olmuş ve bugün bu adamlar halen çabalıyor.
illaki bir gün karşılığını alabilirler. sizinde dediğiniz gibi üzücü miktarlar değilse beklemek mantıklı.

Belirteyim ben hiç yatırım yapmadım. İOTA uzun vadede yatırım yapılabilecek coinler arasında fakat benim düşüncem onunla zaman harcamaktansa başka coinler tercih edilmeli.

3-4 dolardan aldıysanız elinizde tutmaya devam edin bence. Zararına satmayın. Daha önce de söylediğim gibi nesnelerin interneti henüz yeterince yaygın değil. Yaygınlaştığında IOTA bir yerlere gelebilir. Bir de geçen hafta BSC tabanlı Wrappedıota piyasaya çıktı. Defi sektöründe stake vs kullanılabilecek. Performansını ne kadar etkiler bilemem.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri