Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İş Arıyorum

Herkese merhaba. Ben Mehmet Can. Forumunuza yeni katıldım umarım iyi,faydalı dostluklar kurarız. Radyo,televizyon ve sinema öğrencisiyim. Sizlere kitlenizin, izleyicilerinizin ilgisini çekebilecek çeşitli beyaz tahta animasyonları(whiteboard animation), karakter animasyonları(character animation), 2 boyutlu açıklayıcı sosyal medya ve televizyon platformlarına içerik üretmek isterim. Bana bu konunun altından ulaşabilirsiniz. Fiyat konusunda anlaşırsak sizlerle çalışmayı çok isterim.

Herkese merhaba. Ben Mehmet Can. Forumunuza yeni katıldım umarım iyi,faydalı dostluklar kurarız. Radyo,televizyon ve sinema öğrencisiyim. Sizlere kitlenizin, izleyicilerinizin ilgisini çekebilecek çeşitli beyaz tahta animasyonları(whiteboard animation), karakter animasyonları(character animation), 2 boyutlu açıklayıcı sosyal medya ve televizyon platformlarına içerik üretmek isterim. Bana bu konunun altından ulaşabilirsiniz. Fiyat konusunda anlaşırsak sizlerle çalışmayı çok isterim.
Simdiden bol kazanclar :)

YouTube için editörlük yapabilir misiniz? Oyun videolarında montaj falan.

Eğer ihtiyacım olursa size dönüş yaparım
çok teşekkür ederim hocam, bekliyorum. Ne zaman isterseniz geri dönüş yapabilirsiniz.

Simdiden bol kazanclar :)
Çok teşekkür ederim, herkese bol kazançlar dilerim

YouTube için editörlük yapabilir misiniz? Oyun videolarında montaj falan.
evet, eğlenceli, komik oyun videosu montajları yapabilirim, editörlüğüme güveniyorum, komik kesitler,film sahneleri ekleyebilirim, facecam'inizi ayarlayıp efektlendirebilirim

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,731
Son üye
kenanx
Geri