Neler yeni

İşte Bitcoin’e Yeni Yatırım Yapmaya Başlayanlar İçin Şaşırtıcı İpuçları!

  • BTFD (Buy the F*cking Dip): Bir panik sebebiyle fiyatı düşen bir koini dip noktasından alarak kazanç sağlamak.

SatoshiNakamoto

Üstçavuş
Katılım
28 Eyl 2020
Mesajlar
218
Tepkime puanı
22
Puanları
285
Konum
İstanbul


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1

Ekli dosyayı görüntüle 53
Kripto para dünyası oldukça heyecan verici ve aynı zamanda kafa karıştırıcı. Kripto para birimlerinde özellikle Bitcoin’de alım satım, yeni başlayanlar için biraz zor ve karmaşık. Hiç şüphe yok ki kripto para piyasası, deneyimli yatırımcılar ve yeni başlayanlar dahil herkes için öngörülemez olduğu için riskli. Bitcoin piyasasında genç yatırımcılara veya trader’lara Bitcoin sistemi hakkında rehberlik edebilecek merkezi bir organ yok. İnsanları Bitcoin’e yatırım yapma konusunda korkutan kripto paralar hakkında söylentiler, aldatıcı haberler ve hikayeler mevcut.

Geçtiğimiz dönemlerde doğru araştırma yapmayarak piyasaya giren yatırımcıların çoğunun fon kaybettiğini gördük. Geleneksel para birimi veya yatırım girişimi gibi, piyasaya girmeden önce tüm gerçekleri anlamak gerekir. Bu makalede, kripto para uzmanı Ionela C.‘nin görüşleri ışığında Bitcoin’e yatırım yapmak isteyen ancak yeterli bilgiye sahip olmayan genç yatırımcılara yardımcı olacak bazı ipuçları var.

Ekli dosyayı görüntüle 54
Bitcoin piyasasının doğasını anlamak çok önemli
Bitcoin’in ortaya çıkışından bu yana on yıldan fazla bir zaman geçti. Yeni başlayan biriyseniz ve kripto para dünyasına yeni girdiyseniz, dikkatli yatırım yapmanız gerekir. Öngörülemeyen bir şeye girdiğinizi anlamanız ve yatırım kararları verme konusunda çok bilinçli ve bilgili olmanız gerekir. Kripto para birimleri dünyası, yatırımcılara şaşırtıcı yatırım fırsatları sunuyor, ancak bu büyük bir risk içeriyor. Bu nedenle yatırım konusunun dışında Bitcoin teknolojisi hakkında da bilgi edinmek adına bazı şeyler yapmalısınız. Ionela C.’ye göre, Bitcoin piyasasının doğasını anlamak ve Bitcoin sisteminin nasıl çalıştığını bilmek çok önemli.

Ionela C: Bitcoin’in temelleri hakkında bilgi alın!
Ionela C.’ye göre, koşmaya başlamadan önce yürümeyi öğrenmeniz gerekir. Bu, ticarete başlamadan önce Bitcoin ticaretinin temelleri hakkında bilgi edinmeniz gerektiği anlamına gelir. Nasıl Bitcoin alacağınızı ve satacağınızı öğrenin ve Bitcoin satın almak için en güvenli platformlar hakkında bilgi edinin.

Yeni Bitcoin yatırımcıları olarak dijital varlıklarınızı nasıl koruyacağınızı da öğrenmelisiniz. Bu, dijital varlığınızı siber saldırganlardan ve dolandırıcılardan korumanız yardımcı olur. Sunulan birçok Bitcoin cüzdanı var, bunlar arasından Bitcoin’lerinizi saklamak ve korumak için en iyi ve en güvenli cüzdanı seçmelisiniz.

Ünlü uzman: Küçük ama temkinli adımlarla başlayın!
Piyasa hakkında bazı şeyleri öğrendikten sonra, Bitcoin ticareti ile ilgili her şeyi bildiğinizi hissedebilirsiniz. Pek çok şey biliyor olabilirsiniz, ancak bu Ionela C.’ye göre Bitcoin’e yatırım yapmaya başlamanız gerektiğini göstermez. Risk her zaman vardır ve Bitcoin ticaretini öğrenirken küçük adımlar atmalısınız. Bu dijital para birimi gelişme aşamasında, bu nedenle Ionela C.’ye göre piyasayı görmeniz, deneyimli trader’ları gözlemlemeniz ve en çok onlardan öğrenmeniz gerekir.

Riskler oldukça yüksek, bu da ya milyoner olabileceğinizi ya da tüm birikimlerinizi kaybedebileceğinizi gösteriyor. Ionela C.’ye göre, öğrenirken küçük miktarlarda yatırım yapmaya başlamak ve piyasa trendini öğrenmek gibi küçük adımlar atmak çok önemli. Her şeyi gözlemleyin ve yatırımınızın artıp azalmadığını kontrol edin. Öğrenmeniz gereken en iyi şey Ionela C.’ye göre, küçük miktarlarda yatırım yapmak ve ardından fiyat yükselirse satmaktır. Ama Ionela C.’ye göre, Bitcoin fiyatını kovalamayın.

Ionela C: Ufkunuzu genişletin!
Yatırım söz konusu olduğunda, kripto para dünyasında yatırım yapabileceğiniz diğer birçok bileşeni öğrenmeniz gerekir. Ionela C.’ye göre, ufkunuzu genişletmeli ve bunlara küçük miktarlarda yatırım yapmaya başlamalısınız. Ionela C.’ye göre, Ripple, Litecoin, Bitcoin Cash ve Ether gibi diğer kripto para birimlerine yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

Yeni başlayan biriyseniz ve kripto para dünyasını keşfetmek istiyorsanız Ionela C.’ye göre, Bitcoin’e yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Ancak ondan önce yeni başlayanlar için özel ipuçlarını öğrenmelisiniz. Yatırımlarınızdan iyi getiri elde etmenize yardımcı olabilecek piyasa dalgalanmaları, teknikleri ve stratejileri hakkında da bilgi edinmeniz gerekiyor.
 

jupiterdianysa

Üstçavuş
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Katılım
22 Şub 2021
Mesajlar
289
Çözümler
1
Tepkime puanı
164
Puanları
285
Konum
ist
Cinsiyet
Erkek


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #2
Kripto para uzmanı, çok havalı bir title hiç duymamıştım bu uzmanı ismini daha önce.
 
Üst