Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İtirazım Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teknik Analiz

Korgeneral
Süper Moderatör
Merhaba arkadaşlar. İlk şikayet metnini oluşturmak gurur verici falan değil. Aslında bu bir şikayet değildir. Küçücük bir sitemdir. Üzgün olduğumu ifade etme biçimidir.

Forumumuzda son zamanlarda büyük bir oranda airdrop konuları açılıyor. Sitemizi referans linkleri ile airdrop reklam kanalına çevirmeyelim.

Tabelada sadece bu tür yazıları görmekten sıkılmadınız mı? Daha bilgilendirici, geliştirici yazılar neden paylaşmıyorsunuz? Airdrop yazıları kısıtlansın ya da yasaklansın demek istemiyorum. Sonuçta airdrop konularını paylaşabilmemiz için bir başlığımız var ve bu başlığın altına istersek yüzlerce konu açabiliriz. Serbest. Sıkıntı yok. Airdrop paylaşımlarınızla arkadaşlarınızın da sizinle beraber kazanmasını istiyorsunuz. Tebrik ederim. Duyarlı davranışlar. Ama benim istediğim bu forumdaki yazarlardan daha kapsamlı, daha ışık tutan, aydınlatan, yol gösteren yazılar okumak. Bilmediklerimi öğrenmek.

Airdrop yazısı yazdıktan sonra tutup bir tanede haber yazısı paylaşılsa, veya bir yorum yazısı, tahmin yazısı, analiz yazısı paylaşılsa güzel olmaz mı?

Foruma ilk gelenler tabelada ful airdrop yazıları görünce siteyi airdrop sitesi zannetmez mi?

Ben böyle düşünüyorum. Lütfen kimse alınmasın, darılmasın. Ne site yönetimi ne de üyelere yanlış bun konuda kendimi yanlış anlatmak istemiyorum. Birileri kırılacaksa da şimdiden özür diliyorum. Bu benim gerçekten üzüldüğüm bir konu ve sizinle üzüntümü paylaşmak istedim. Şu an dinlediğim şu şarkıyı da sizinle paylaşayım da tam olsun. :)

Müslüm Gürses- İtirazım var.

bilgi verici yazılar şart hocam katılıyorum size bizde bu konuyu konuştuk tüm gün... sabit.

Siteye yeni gelen üyenin tahtada sadece airdrop yazıları gördüğünü düşünün. Ya kaçıp gider. Ya da gelip aynı yola devam eder. Başka bir şey yapmaz. Ama bu forum böyle bir forum değil ki. :(

Siteye yeni gelen üyenin tahtada sadece airdrop yazıları gördüğünü düşünün. Ya kaçıp gider. Ya da gelip aynı yola devam eder. Başka bir şey yapmaz. Ama bu forum böyle bir forum değil ki. :(
aslında baktığınız zaman bir çok şekilde çözüm var hocam bakalım...

Kolay çözüm insanın kendi içinde bakış açısını değiştirmesi. Bu yazıdaki ifadeler umarım işe yarar.

@sahinadm hocam ben de nerelerdesiniz diyordum meğer forumu kolaçan ediyormuşsunuz. Evet iyi bir noktaya değinmişsiniz. Ben de genelde gezdiğim ortamlarda bilgi ararım. Yakın zamanda da yazı paylaşacağım inşallah dediğiniz kriterleri yakalarım. Saygılar efendim ;)

Evet aslında ben de bundan biraz şikayetçiyim diyebilirim. Forumlar kısmına her baktığımda airdrop ile ilgili başlıklar görüyorum. Bugün pek fazla airdrop reklamı yok nedense. Ayrıca sadece kripto para da değil filmler diziler ve diğer konularla ilgili yazılar ve yorumlar olmalı.
Çeşitlilik kesinlikle önemli...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri