Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İzlediğiniz En Agladiginiz Filmler

İzlediğim hatta ağladığım filmi söylemek istiyorum .. 7. Koğuştaki Mucize .. Gerçekten ilk defa bir Türk yapımı olan bir film bu kadar beni derinden etkiledi .. Sinema salonunda izlemiştim .. Corona yokken tabi ki .. Arkamda oturan bir teyze vardı .. Hüngür hüngür ağlamaya başladı.. O ağlayınca bende ağladım ama gerçekten salonda olan bir sürü insan ağlamıştı .. Sizinde önerilerinizi bekliyorum ..

İzlediğim hatta ağladığım filmi söylemek istiyorum .. 7. Koğuştaki Mucize .. Gerçekten ilk defa bir Türk yapımı olan bir film bu kadar beni derinden etkiledi .. Sinema salonunda izlemiştim .. Corona yokken tabi ki .. Arkamda oturan bir teyze vardı .. Hüngür hüngür ağlamaya başladı.. O ağlayınca bende ağladım ama gerçekten salonda olan bir sürü insan ağlamıştı .. Sizinde önerilerinizi bekliyorum ..
7. koğuştaki mucize Asya versiyonu ağlamamak için çenemi kıracaktım, o kadar kasıldım.
kayınpederle izliyorduk, adamın yanında ağlayamadım, o bakıyor ağlayamıyor ben bakıyorum ağlayamıyorum, en son dayanamadık lanet olsun başladık ağlamaya :D

7. koğuştaki mucize Asya versiyonu ağlamamak için çenemi kıracaktım, o kadar kasıldım.
kayınpederle izliyorduk, adamın yanında ağlayamadım, o bakıyor ağlayamıyor ben bakıyorum ağlayamıyorum, en son dayanamadık lanet olsun başladık ağlamaya :D
Ama gerçekten türk yapımı olani da güzel gerçekten Aras Bulut İynemli de hakkını yemiyelim şimdi gerçekten de hakkını vererek oynadı . Filmdeki zaten koğuşta şampiyonlar ligi gibiydi

İzlediğimde en cok ağladığım hatta saçma olabilir belki ama iki gün boyunca öyle duvarı izleyip hüzünlendiğüm filim yani dizi merlinin son bölümü cok kötü bi şekilde etkilemişti beni

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri