Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Joe Biden ABD'nin Yeni Başkanı Seçildi

Evet arkadaşlar, ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden oldu. Coin piyasaları bandında ABD seçimlerini Satoshi Forumumuzda baya bi incelemiştik. Konular üstüne konular açılmış ve bu konuyla ilgili herkes çeşitli fikirler, incelemeler sunmuştu.

Coin piyasası bence Pazartesi günü itibarıyla kendisini tam anlamıyla belli eder. En azından öyle görünen bir hava var ortada. Az buz satoshi sahibi olanlar varsa, yükselen BTC bir sevinç sebebi olabilir. :)

Yükselişe geçerse ne güzel. Bir uygulama vardı oyun gibi. Yükselecek diye işaretlemede bulundum. 24 saat süresi var dolması için. Tüm puanı aktarmıştım. Hep yükselim gösteriyordu bu aralar 24 saat bandında. Biden ile düştü :D ve puan filan kalmadı. Toparlanır diye düşünüyorum. Ama o puanlar gitti tabi. :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri