Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kabine Toplantısı Başladı. Tam Kapanma Gelecek mi?

Gknacr

Yüzbaşı
Arkadaşlar malum Covid-19 salgını tüm hızıyla devam ediyor. Son günlerde artan vakalar tam kapanma seçeneğini yeniden gündeme getirdi. Dün Sağlık Bakanı Koca yarın ki kabine toplantısında fikirlerimizi ve önerilerimizi sunacağız dedi.

Yapılan açıklamalar ve durumu gözden geçirince ben tam kapanma uygulamasının yapılacağını düşünüyorum.

Sizce yeni kısıtlamalar neler olur? Tam kapanma gelir mi?

Bu sefer tam kapanma gelecek gibi gözüküyor. Tam kapansa bile bizim milletimiz ne kadar uyar orası karışık. Tam kapanırsa iyi olur yazın daha rahat oluruz. Turizmin canlanması için tamamen kapanacak gibi söylemeler dolaşıyor. Market, fırın, kasap vb. yerler açık olur diğer yerler kapanır gibime geliyor. Yemeklerde eve servis olur.

Tam kapanma ekonomi için felaket olabilir. Tedbirlerin daha da sıkılaştırılmasıyla birlikte tam kapanma kararının çıkmayacağını düşünüyorum. Elim alışmış, YTD yazacaktım az kalsın cümlenin sonuna. :rolleyes: :)
Bu arada tam kapanma ekonomiyi bitirir. Cidden az kalsın bende YTD yazacaktım. Arkadaşlara bir şey yazıyorum sonuna istemsizce YTD yazıyorum kafayı yemek üzereyim. :)

Ramazani atlaticak kadar kapatacaklarini saniyorum. 1 aylik deneme suresi, bazi alanlar acik kalacak ki denedik sorun bu mu degil mi anladik vs diyecekler

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,223
Kullanıcılar
6,717
Son üye
thedemirs
Geri