Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kafanız Yoğunken Meşgulken Emir Vermeyin...

EfeKaan

Üstçavuş
Başlıkları düzgün yazalım artık!
Merhabalar, 2 gün önce CHZ artmışken 4 seviyelerinin iyi bir alım yeri olduğuna karar verdim ve 4 emir verdiğimi düşünüp emrini verip uygulamadan çıktım, şimdi piyasa genel olarak düşmüş bir baktım baya düşmüş dedim benim emir çalıştı şanslı günümdeyim, bakalım kaç tl kardayım diye bakim dedim - deyim, emir geçmişime bi baktım 4,5 e emir vermişim. Yani siz siz olun asla kafanız dolu yoğunken defalarca kontrol etmeden emir vermeyin.

Bence karınızı çekip öyle işleme devam etmek en iyisi
Yükselince sattım 6 civarından, düşerse diye 4 e emir verdim ama kafam yerinde olmadığı için 4,5 e vermişim emri. Eğer 4 e emir verseydim şuanda 700 karım olurdu ve eksiye düşmezdim :)

Başta biraz takip biraz yatırım yaptıgımız şeyin hakkında bilgi ve daha sonra o şey için vereceğimiz kararı iyi düşünmek çok önemlidir.

Evet kafamız yorgunken alım-satım yaptığımızda bazen kaybedebiliyoruz
Maalesef Hocam
Başta biraz takip biraz yatırım yaptıgımız şeyin hakkında bilgi ve daha sonra o şey için vereceğimiz kararı iyi düşünmek çok önemlidir.
1 Aydan uzun süredir takipteydim Az çok neyin ne olacağını kestiriyordum ama dalgınlıkla 4 yerine 4,5 emir vermişim gitti güzelim 1000 tl

@EfeKaan, bazen öyle oluyor evet üzücü bir durum ama Bi manada ders oluyor bize Bi dahaki emirleri daha saglıklı veriyoruz.
Aslında dolar ile işlem yapmadığım için böyle oldu, dolar kurundan emrimi verir keyfime bakardım işin içine tlye çevirme girince gittik

Öğrenciyiz sınav stresi, okul, aile, toplum baskısı hepsi kafanızın bir köşesinde onları atmakta zor istesek bile atamıyoruz ki maalesef.

Öğrenciyiz sınav stresi, okul, aile, toplum baskısı hepsi kafanızın bir köşesinde onları atmakta zor istesek bile atamıyoruz ki maalesef.
Bizim burda bi kedi yüksekten düştü bir yandan onunla ilgileniyordum veteriner vs. Bir yandan chz artışa geçti ne yapacağımı bilemedim. 4,5 a verdiğim emrin üstünden 2 gün geçti hiç mi aklıma gelmez ya dönüp bakmadım bile emrime hay Allahım ya

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri