Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Öneri Kazanç sistemi hakkında

Dün forumda bitocin fiyatından ötürü sistemin verdiği satoshi miktarından güncellemeye gideceği yazıldı.

benim de aklıma şöyle bişey geldi ama olur mu olmaz mı bilmiyorum öneri olarak sunuyum istedim.

Forumda ödül satoshi olarak değil de farklı bir puan olarak verilsin.

Örneğin ben 100 kelime yazınca 100 satoshi degil de 1000 X puanı kazanıyım.

Bu X puanın degeri tether ile endexli olsun mesela 100 X= 1 tether

Sitede belli başlı kripto paralara çevirme imkanımız olsun bu X puanını mesela:

benim 10000 X puanım var yani 100 tetherim var

Güncel kur ile ben bu parayı sitede XRP ye çeviriyorum ve mesela 500 XRP ediyor. Bunu çekim olarak isteyebiliyorum.

Bu sistemde belki gönderim ücretleri de düşürülebilir

Sadece tek bir sorun var benim gözümde. İçeride para/puan biriktirilip ödeme yöntemi olarak kripto paraları da ekleyen sistemlerden farkımız ne olacak? Yani söylediğiniz yöntemde özünde Bitcoin kazanmıyorsunuz. Para kazanıp, kripto para ile ödeme alıyorsunuz. Kazanç sisteminin temelinde "satoshi" olmadıktan sonra forumun ismiyle çelişebiliriz gibi geliyor.

Yine de değerlendirmeyi @satoshiturk yapsın. Bu konunun yazılımsal boyutu benim uzmanlık alanım değil.

Mantıklı öneri olabilirdi ancak forum kripto para forumu ve ödemeyi satoshi bazında yapıyor. Piyasa durağan olsa muhtemelen hiç sistem değiştirilmeyecek. Öyle olacak olsa para çekenlere direkt TL veya USD yatırılsın aynı şey olur. :)

Sadece tek bir sorun var benim gözümde. İçeride para/puan biriktirilip ödeme yöntemi olarak kripto paraları da ekleyen sistemlerden farkımız ne olacak? Yani söylediğiniz yöntemde özünde Bitcoin kazanmıyorsunuz. Para kazanıp, kripto para ile ödeme alıyorsunuz. Kazanç sisteminin temelinde "satoshi" olmadıktan sonra forumun ismiyle çelişebiliriz gibi geliyor.

Yine de değerlendirmeyi @satoshiturk yapsın. Bu konunun yazılımsal boyutu benim uzmanlık alanım değil.
En iyi karar sizlerin takdiri, benim ki sadece öneri

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri