Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Keiser’dan Türkiye’ye Tavsiye: Alabildiğiniz Kadar Bitcoin Alın

Ekran Görüntüsü (476).png

Bitcoin savunucuları Max Keiser ve Stacy Herbert den Türkiye'ye tavsiye: Alabildiğiniz Kadar Bitcoin Alın..

Coinkolik kaynaklı habere göre Max ve Stacy, Türkiye'nin altın alımlarından yola çıkarak bu durumun Türk Lirasında sıkıntılar yarattığını öngördü. Ayrıca ülkenin IMF ile masaya oturacağı gibi bir iddia ortaya attı. Düşüncesi , IMF ile masaya oturulduğunda ülke varlıkları içinde bolca Bitcoin yoksa perişan bir duruma gelineceği yönünde.

Türkiye uyarısından sonra aynı uyarıyı tüm Dünya ülkelerine yapan ikili, yine aynı gerekçeler ile uyarılarını tekrarladı.

Ekran Görüntüsü (474).png

--Yatırım tavsiyesi olmayıp , ilgili haber kaynağından derlenmiştir.--

mantıksız bir öneri gibi gelmedi zaten paramız değer kaybetmekte belkide Türk kripto para borsalarına ve yerli sermayali coinlere destek çıka bilirsek en azından bir yerden tutuna biliriz tabi işin arka boyutu nasıl olur biemiyorum .
venzüelladaydı galiba devletin madencilik yapması gibi çok zahmetli ve para gerektiren bir iş kabul ama o kadar dernkve kuruluşa yardım yerine ülkemize döviz soka bilecek her şeye yardım etmek elbette her zaman olduğu gibi yine bizi bir yerden de olsa kurtacaktır .

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri