Neler yeni

Kemerlerinizi Bağlayın! Chainlink Bu Seviyelere Fırlayacak

  • Difficulty: Kripto paraya ait blok şifrelemesinin ne kadar zamanda çözülebileceğini gösteren değerdir. Üretim arttıkça zorluk seviyesi de artar.

SatoshiNakamoto

Üstçavuş
Katılım
28 Eyl 2020
Mesajlar
218
Tepkime puanı
22
Puanları
285
Konum
İstanbul


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1

what-is-chainlink.jpg

Popüler altcoin Chainlink’in son fiyat hareketi, analist Tony Spilotro’ya göre, 2017’deki Ethereum’un fiyat hareketine çarpıcı bir şekilde benziyor. Tony Spilotro’ya göre, patlayan merkezi olmayan oracle tokeni, Ethereum’un yörüngesini takip etmeye devam ederse, LINK token başına 75 dolara fırlayabilir.

Chainlink ve Ethereum fiyatı arasındaki inanılmaz benzerlik!
Ayı piyasasının son iki yılı, Chainlink dışında diğer kripto paraları düşürdü. Kripto para birimi 2017 patlaması sonrası ortaya çıktı ve son iki yılda değerinin yükselmesine yardımcı olan bir ralli gördü. Altcoin, geçen yıl en iyi performans gösteren dijital varlıktı, ancak Bitcoin ve Ethereum’daki eğilime bağlı olarak düşüş yaşadı. 2020’de Chainlink, 2017’nin kripto tokenleri gibi fiyat keşif moduna girdi ve önceki zirvenin beş katı yükseklere çıktı.


a.png

Muhtemelen hala bozulmamış olabilecek bu parabolik tırmanıştan sonra, LINK/USD paritesi %60 oranında dik bir çöküş yaşadı. Ancak düşüşün dibinde, iki keskin V şeklinde toparlanma gerçekleşti, fakat bunlardan biri başarısız oldu. Ünlü analist Tony Spilotro’ya göre, ilginç bir şekilde yeni yükselişlerin ardından yapılan bu derin dalışlar, son boğa koşusunun öne çıkan yıldızı Ethereum ile yakından eşleşiyor.

Tony Spilotro: Chainlink, Ethereum’u takip ederse 75 dolarlık bir fiyata ulaşacak
Fiyat hareketi analiste göre, 2017’deki Ethereum ve 2020’deki Chainlink arasında neredeyse mükemmel şekilde eşleşiyor. 2017’de Ethereum düşük seviyelerinden, ICO patlamasıyla %950’nin üzerinde bir yükseliş yaşadı ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.400 doları gördü.


b.png

Tony Spilotro’ya göre, Chainlink aynı yolu izlerse ikinci V şeklindeki toparlanmayla LINK token başına 75 dolarlık bir fiyata ulaşacak. Ve bu sefer ICO patlaması olmasa da Chainlink’in merkezi olmayan bir oracle çözümü olarak kullanılması, onu DeFi alanındaki büyümenin merkezi haline getiriyor. Tony Spilotro’ya göre, Chainklink’in temelleri daha sağlıklı hale geliyor ve talep altcoin için artıyor.
 

Üst