Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kendi Kripto Paranızı Çıkarsanız

Paha biçilmez sanat eserlerinin, değerlerini ortak bir birimde toplama amaçlı ARTCOIN olabilirdi. Müzik, resim, heykel vb. bütün sanat eserlerinin ortak ve evrensel bir para birimi ile değerlendirilmesi amaçlı, sanat sektörüne hitap eden bir para birimi düşündüm. Düşünün bir konsere gidiyorsunuz giriş bileti 20 artcoin... Bilgisayarınıza bir mp3 indiriyorsunuz ( yasal yollardan ) 1 artcoin. Bir resim satılığa çıkıyor, dünya genelinde fiyatı 5000 artcoin. Ve sanat dünyası bu şekilde alış veriş yapıyor. Tiyatronuza ışık düzeneği alacaksınız 6500 artcoin. Konsere ses sistemi kiralayacaksınız 15000 artcoin. Evde resim yapacaksınız, fırça seti 90 artcoin, mavi akrilik boya 8 artcoin. Seramik çamuru alacaksınız kilosu 5 artcoin ... Nasıl olurdu ? Sektörlere göre coinler olsa ...

Hocam bu biraz zahmetli olur gibi çünkü her alandaki para birimini birbirine dönüştürmek vs zor olacaktır

Şu an zaten pek çok farklı birim mevcut. Gerçi haklısınız elbet. Olmuşken bence tek bir para birimi olsa daha iyi.
Çok mantıklı bence. Zaten her kripto para farklı bir amaca veya platforma hizmet etmek için kullanılıyor. Sosyal medya için olanı, video için olanı, futbol & e spor takımları için olanı, diş hekimliği için olanı vs vs hepimizin sayamayacağı kadar çok alanda kripto para var. Dönüştürme sorunu da merkeziyetsiz borsalara sağlanan likiditelerle ortadan kalktı bence. İki alakasız kripto parayı dönüştürmek 15 saniye. :)

Ekli dosyayı görüntüle 825

Tamamen varsayımsal konuşuyorum; kendi kripto paranızı çıkarsanız bu kripto para hangi sektöre hitap ederdi? (Örneğin XRP'nin bankacılık sektörüne hitap ettiği gibi.)

Kripto paranızın ne gibi özellikleri olurdu? (Filecoin dosya, veri yükleme gibi)

Kripto paranızı nasıl dizayn ederdiniz? (merkeziyetsiz, kontrol bende, yarı merkeziyetli, gizlilik konuları vb.)

Kripto paranıza hangi ismi koyardınız? [SAHIN (SAH Token) gib]

Kendi Kripto parasını kesinlikle çıkarması gereken alanlarla ilgili ne düşünüyorsunuz? ( Örneğin bu forum kendi kripto parasını çıkarmalı gibi :) )
@Vonzarovich hocam arge çalışmalarımı var hayırdır. ;)

varmıdır bilmiyorum ama ben lojistik sektöründe faydalı olabilecek birşeyler yapardım herhalde.
bu forum kendi coinini yaparmı yapar neden olmasın ama çok zahmetli iş ben yöneticilerini de tanıyorum tembel adamlar bunlar, adamlar bilgisayar başından kalkıp 50 metre ilerdeki pideciye gidip sipariş vermeye üşeniyorlar. ama olmasını isterdim.

Ekli dosyayı görüntüle 825

Tamamen varsayımsal konuşuyorum; kendi kripto paranızı çıkarsanız bu kripto para hangi sektöre hitap ederdi? (Örneğin XRP'nin bankacılık sektörüne hitap ettiği gibi.)

Kripto paranızın ne gibi özellikleri olurdu? (Filecoin dosya, veri yükleme gibi)

Kripto paranızı nasıl dizayn ederdiniz? (merkeziyetsiz, kontrol bende, yarı merkeziyetli, gizlilik konuları vb.)

Kripto paranıza hangi ismi koyardınız? [SAHIN (SAH Token) gib]

Kendi Kripto parasını kesinlikle çıkarması gereken alanlarla ilgili ne düşünüyorsunuz? ( Örneğin bu forum kendi kripto parasını çıkarmalı gibi :) )
Baklavacoin
Onaylı pastanelerde baklava almak için kullanılır.
Merkeziyetsiz, mining var.
Kısaltması Boin :D (Boink daha iyi boink olsun)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
MasTerCoin
Geri