Ketchup Finance ( KETCHUP )

  • Address: Kripto para göndermek veya almak için kullanılan alfanümerik karakterlerden oluşan diziye verilen isimdir.
Genel Amacı
Merkezi olmayan bir borsa
Kripto Para Tam Adı
Ketchup Finance
Kripto Para Kısa Adı
KETCHUP
Madencilik Var mı?
Hayır
Çıkış Tarihi
2021
Web Sitesi
https://ketchupfinance.com
  • 0.00000000  
1622971855293.png

Ketchup Finance nedir?

Ketchup Finance
bir PancakeSwap forkundan ortaya çıkmıştır. Binance Smart Chain ağında işlem görebildiği gibi kullanıcılarının Polygon ağında da işlem yapabilmelerine olanak tanır. Henüz 1 hafta-10 günlük bir projedir. Ketchup Finance oluşturucuları anonim oldukları için takım hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Yeni çıkan finans ve swap sitelerine benzer şekilde %5.000 APR-APY'lere sahipler. Daha ne kadar sürece bu durum bilemiyoruz ama haftalık elinizdeki para kadar kazanmanızı sağlayabilir dikkatli bir yatırımcı olursanız, aksi durum da mümkündür.

Yeni bir merkeziyetsiz borsa (DeFi) platformu. Bu platformda henüz exchange işlemleri aktif değil o yüzden eğer Ketchup veya farklı bir kripto para satın almak istiyorsanız site sizi ya PancakeSwap sitesine ya da CafeSwap merkeziyetsiz borsasına yönlendiriyor. Bu ikisinden hangisinde satın almak isterseniz işleminizi yapıp geri dönebiliyorsunuz siteye. Aynı şekilde sadece exchange değil LP çiftleri eklemek isterseniz ki farm işlemi için gerekli olanı budur, sizi gene bu iki siteden birine yönlendiriyorlar.

Ketchup Finance farm işlemi nasıl yapılır?

Bu sorunun yanıtında da henüz yeni oldukları için PancakeSwap veya CafeSwap merkeziyetsiz borsalarına bağlanıyorlar. Zaten LP çiftini oralardan ekliyordunuz. Bu iki borsanın Ketchup farmlarını görüntüleyip oralarda farm işlemi yapıp hasat edebilirsiniz. Bunun için yukarıdaki exchange kısmı gibi sizi yönlendirmiyor en azından kendi sitesinde bu farm işlemini yapabiliyorsunuz.

Genel olarak yapılabilen FARM işlemleri: Ketchup-BNB, Ketchup-BUSD, BNB-LTC, BNB-BTCB, BNB-BUSD, BNB-UNI, BNB-DOGE, BNB-ETH ve Ketchup-CAKE üzerindedir. Kendi isminin geçtiği farm işlemlerinde APR'ler %5-6 binlerde geziniyor.

PancakeSwap üzerindeki tüm farmların ulusal saate göre 10'a kadar CafeSwap üzerine taşınması gerektiğini de belirtiyorlar. CafeSwap partnerliğinde bir üst seviyeye geçiyorlar.

Pool kısmı kendi sitelerinde yapılıyor, ek bir bağlantı ya da site, merkeziyetsiz borsa adı görüntülenemiyor. Aşağıdaki kripto paraları stake edip karşılığında Ketchup kazanabilirsiniz. Bilinen kripto paralar verilmiştir.

Ketchup (APR: %4.000)
BNB (APR: %466)
BUSD (APR: %400)
CAKE (APR: %540)
BUNNY (APR: %646)
BTCB (APR: %390)
ETH (APR: %377)
DOT (APR: %558)
DOGE (APR: %780)
LKM (APR: %2.000)
SLKM (APR: %5.828)
BAKE (APR: %1.848)

Referans sistemi aktiftir. Herhangi bir ref linki paylaşılmayacaktır wiki bölümünde. Buradaki sistemi özetlemem gerekirse referans linkinizi arkadaşlarınıza veriyorsunuz ve o referans adresiyle giriş yapıp para yatıran, havuzda değerlendiren, çiftlikte değerlendiren herkes için kazandığının %1'i de referans gönderen kişiye gidiyor. Sistemin söylediğine göre bu sonsuza kadar sürecekmiş.

Ketchup Finance güvenli midir?

Her DeFi için güven sorunu mümkündür. Saldırıya açıklar kaldı ki merkeziyetsiz borsayı da geçtim her kripto para için bu risk mümkündür. Güvenlik denetimi Techrate tarafından yapılmıştır. İlgili bilgiye site üzerinden giriş yaparsanız eğer ulaşabilirsiniz, bir iki ufak sorun hariç testlerden geçmiş görünüyor.

Nereden satın alabilirsiniz?

PancakeSwap
veya CafeSwap merkeziyetsiz borsalarından satın alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 

Bu konudan yecele isimli kullanıcıya 0.00001200 Bitcoin verilmiştir

Son düzenleme:

Benzer konular

Şimdi Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Üst