Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kin Token Kazanma

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
Kın token solano ağını kullanan bir token projesi sosyal medya etkileşimleri ile ilgili projeleri var ve şuanda borsalarda listeli PeerBet isimli uygulamasında bazı görevleri yaparak ve earn bölümünü kullanarak yarım saatte bir 25 kın token kazanabilirsiniz borsalara veya trustwallet cüzdanınıza çekebilirsiniz ben 2defa çekim yaptım biraz geç gidiyor ancak ulaşıyor şuanda pek bir para etmiyor ama nolacağı belli olmaz ben mexc Borsanına çekiyorum sonrada mxe dönüştürüp biriktiyorum isteyen indirebilir kullanımı konusunda yardımcı olurum.

Kin tokenin anlık fiyatı coinmarketcap sitesinde 0.0002127 25 tanesi 0,0053175 tl ediyor bir tl bile degil ugraşmaya degmez.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
leeyan35
Geri