Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Öneri Kitap Kategorisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda bir film öneri kategorisi var. Bence bir de kitap öneri kategorisi de olabilir.

Forumlar yazarak fikir ve bilgi paylaşma platformlarıdır. Yazmayı tercih eden insanlar genelde okumayı seven ve zamanlarının ciddi bir kısmını buna ayıran insanlardır normal olarak.

Bu noktadan hareketle, bir kitap öneri bölümü olursa bu tür insanların dikkatini çekeceğini düşünüyorum. Böylelikle aramıza yazma heveslisi yeni üyeler katılabilir.

Şahsen bende katılıyorum eğer forumun sadece bitcoin ağırlıklı olacak diye bir hedefi yoksa kitap katagorisi dışında ileri de bir kaç bölüm daha açılabilir. Kitap bölümünde benimde çok katkım olacağını düşünüyorum diğer arkadaşlarda da olduğu gibi.

Forumda bir film öneri kategorisi var. Bence bir de kitap öneri kategorisi de olabilir.

Forumlar yazarak fikir ve bilgi paylaşma platformlarıdır. Yazmayı tercih eden insanlar genelde okumayı seven ve zamanlarının ciddi bir kısmını buna ayıran insanlardır normal olarak.

Bu noktadan hareketle, bir kitap öneri bölümü olursa bu tür insanların dikkatini çekeceğini düşünüyorum. Böylelikle aramıza yazma heveslisi yeni üyeler katılabilir.
Kategori oluşturuldu paylaşımlarınızı bekliyoruz...

Şahsen bende katılıyorum eğer forumun sadece bitcoin ağırlıklı olacak diye bir hedefi yoksa kitap katagorisi dışında ileri de bir kaç bölüm daha açılabilir. Kitap bölümünde benimde çok katkım olacağını düşünüyorum diğer arkadaşlarda da olduğu gibi.
Forumun sadece kripto para ağırlıklı olmasını istiyoruz.
Bu yüzden kripto para kategorilerinde satoshi ödemeleri yapıyoruz.
Ama diğer kategorileri açmamıza engel değildir.
Dikkat ettiyseniz insanlar mesaj sayısını yükseltmek için , Mesaj yazıyor her yere, bu yüzden bazı kategorilerde mesaj sayısı kullanıcıların toplam mesaj sayısına eklenmiyor.

Örneğin genel kategorisi ve off topic kategorisinde falan konu açtığınızda mesaj yazdığınızda mesajınız sayılmaz çünkü çoğu kullanıcı art niyetli davranıyor, tespit edildi defalarca.

bu kategorilerde açmış olduğunuz konular gerçekten sadece forumumuza fayda sağlayacak konulardır.

destek olmak istiyorsanız bu kategorilerde de gerekli sohbetler ile forumumuzu aktif tutabiliriz.

bir çok aktivite yapılabilir off topic kategorisinde umarım anlatabilmişimdir.

ilk fırsatta videolu anlatımlar hazırlanacak bir çok konu hakkında.

Kategori oluşturuldu paylaşımlarınızı bekliyoruz...

Forumun sadece kripto para ağırlıklı olmasını istiyoruz.
Bu yüzden kripto para kategorilerinde satoshi ödemeleri yapıyoruz.
Ama diğer kategorileri açmamıza engel değildir.
Dikkat ettiyseniz insanlar mesaj sayısını yükseltmek için , Mesaj yazıyor her yere, bu yüzden bazı kategorilerde mesaj sayısı kullanıcıların toplam mesaj sayısına eklenmiyor.

Örneğin genel kategorisi ve off topic kategorisinde falan konu açtığınızda mesaj yazdığınızda mesajınız sayılmaz çünkü çoğu kullanıcı art niyetli davranıyor, tespit edildi defalarca.

bu kategorilerde açmış olduğunuz konular gerçekten sadece forumumuza fayda sağlayacak konulardır.

destek olmak istiyorsanız bu kategorilerde de gerekli sohbetler ile forumumuzu aktif tutabiliriz.

bir çok aktivite yapılabilir off topic kategorisinde umarım anlatabilmişimdir.

ilk fırsatta videolu anlatımlar hazırlanacak bir çok konu hakkında.
Evet bazı kişiler konu kasma niteliğinde gördüğü her şeyi paylaşma derdine düştüğünü görüyorum. Haklısınız..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri