Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Koin yakım ve arz işlerinden anlayan biri baka bilir mi kafam karıştı

Konuyu nereye aça bilirim bilemedim bu yüzden genele açmak istedim yanlış yere açtıysam özür dilerim direk konuya geleceğim.
1 hafta önce koindexte 3000 koin değeri 77 dolar iken şuan 300 koin 24 dolara tekabul ediyor ve yaptıkları açıklama
Koinin %85 ini yakacaklarını söylüyorlar
① KOIN üretimi duracak ve yeni çıkarım sadece Staking ödüllerinden gelecek

Şu andan itibaren, piyasada büyük miktarda KOIN arzına gerek bulunmamaktadır. KOIN sahiplerin avantajlarını en üst düzeye çıkarmak için, üretim yoluyla yeni tedarik sağlamayı durduracağız.İşlem madenciliği geçmişine baktığımızda tedariğin durdurulması gerektiğini belirledik.

② KOIN üretimini durdurduktan sonra, toplam KOIN arzının %85'ini yakacağız

Staking ödülleri için yaklaşık %5 veya daha fazlasını bırakıp gerisini yakacağız. Hepsi Staking yoluyla tedarik edildikten sonra, başka arz verilmeyecektir.Arzı önemli ölçüde azaltmak, değerin seyrelmesini önlemeye yardımcı olacaktır.KOIN, yaklaşan Forex (kaldıraç ticareti) platformunda çok önemli bir değere sahip olacaktır.

Söyleniyor şimdi benim burada kafam karıştı koinin %85 ini yakarlarsa koin talep olmadığı halde nasıl değer kazanacak ? ve nasıl böyle bir çöküş yaşandı ne yapmamı tavsiye edersiniz.
Bu arada elimde 3000 adet koin var yaklaşık 2 hafta önce acil ihtiyaçtan bir kısmını satmıştım şuan içeride yatırım olarak 8 dolarım kalmış durumda ne yapmamı tavsiye edersiniz ...

Hocam şöyle düşün; Bitcoin seneler sonra bir gün daha fazla kazılamayacak ve son BTC çıkarıldığında toplam 20 milyon tane BTC olacak. Atıyorum o gün 1 BTC değeri $ 20.000 iken piyasadaki BTC'lerin yarısı yakılırsa ne olur? Elinde tuttuğun BTC'nin değeri iki kat artar.
Bu borsa da kendi coininin değerini koruması ve arttırması için toplam arzın %85'ini yakacağını söylemiş. Mantıken değeri artmalı. Ama ben Türk borsalarının kendi coin projelerine güvenmediğimden dolayı net bir şey söyleyemem.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,207
Kullanıcılar
6,738
Son üye
milyoner62
Geri