Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Konum haksız yere kaldırıldı @Vonzarovich

• Konbuyu başlatan 1925batmazbugunes
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1

1925batmazbugunes

Misafir
Selamlar Binance'ın $IDEX Learn&Earn etkinliği var $IDEX ile ilgili sosyal medyada bilgi paylaşımı yapılıyor ve en sonunda test açılarak kullanıcılara soru soruluyor. Doğru cevaplamanız halinde ödül havuzundan pay alıyorsunuz. Ben, Binance'ın bu tarz duyuruları olduğunda bilinen forumlarda paylaşım yapan biriyim, bu sitede kaydettiğim siteler arasında yer alıyor ve paylaşım yapıyorum ara sıra. Burada konu açınca @Vonzarovich nickli yetkili arkadaş özelden kullanıcıları yanıltmaya yönelik olduğunu söyleyip beni uyardı ceza alırsın dedi. Ben bizzat Binance'ın duyurusunu paylaşmıştım. Yetkili arkadaş suç sende değil tam detaylı yazmayan Binance yetkililerinde dedi, yani beni Binance'ın resmi duyurusunu paylaştığım için kullanıcıyı yanıltıcı olmamla suçluyor Binance yetkililerini de tam detay vermeden yazmakla. İlk defa böyle birşey gördüğüm için gıcık oldum arkadaşla etkinliğin nasıl olduğu konusunda anlaşamadık kendisi de konuyu kaldırdı. Israrla etkinlikte RT şartı olduğunu ve sadece yeni gelen üyelerin faydalanabileceğini söylüyor, yanlış söylüyor yanlış biliyor.

Buyrun bu direkt alıntı yaptığım ve yanıltıcı diye arkadaşın kaldırdığı duyuru : https://www.binance.com/tr/blog/421...-Kısa-Test-20000-$-Değerinde-IDEX-Dağıtılacak

Birşeyi yanlış bilip bu kadar direten ve işlem yapan birini ilk defa görüyorum
Binance'ın resmi duyurusunu paylaştı diye bir üyeye insanları yanıltıyor diye ceza verilmez, burada da olmasın adama gülerler yahu

Bu da bire bir aynı olan geçmiş bir etkinlik

Hatta konusunu da açmışım

Ve ödüller dağıtıldı

Arkadaşa anlatamadım bir türlü, bari mevzuyu bilen bir ''yetkili'' dahil olsa da şu saçmalığa son verilse

İlk olarak ben senin arkadaşın değilim.

Binance Learn & Earn etkinlikleri yeni kullanıcılar içindir. Ya da yeni üyelik getiren kişilerin, bu üyelikleri KYC yapması durumunda geçerlidir. Henüz KYC yapmamış hesaplarda KYC yaparsa bu ödülden faydalanabilir.

Amacı forumda gelip sadece Binance referansını yaymak olan birisi olarak size herkesin içinde de söylüyorum. Madem bu duruma getirdiniz. İnsanları yanıltmaya yönelik içeriklere tahammülüm yoktur. Sadece üye çekeyim bana gelsin, ona gelmezse gelmesin tavrıyla yapılan davranışlara taviz vermem. Nezaket gösterdim hatanın kaynağının Binance nin Türkiyedeki çeviri yapan ekibinin detaylandırma dan yaptığı paylaşımlarda. kaynaklanabileceğini belirttim. Kısacası yaptığınızda kasıt aramadığımı anlatmak istedim.

"Nasıl yönetiyorsunuz bu forumu,R10 dan görüp geldim" Gibi gibi neyi ima etmeye çalıştığınız az çok belli olan ve aşağılayıcı tavırlarınızdan hiç bahsetmiyorum bile. Bir üyenin nereden geldiği değil, nasıl olduğu önemlidir. Hiç kusura bakmayın. Üyeleri nereden geldiklerinde göre sınıflandıracak, üstüne basa basa söylediğiniz R10 dan gördüm ibarenize karşılık size dokunulmazlık zırhı takacak değilim. Nasıl yönettiğimizin hesabını vereceğim son insanda sizsiniz.

Daha test çıkmadan önce Binnacenin duyurusunu yapmış olduğu ve kuralların yazıldığı linki sunuyorum, orada öyle birşey yazmıyor diyorsunuz. Yazıyor diyorum yazan yeri kopyalıyorum, ama bana geldi siz yanlış biliyorsunuz diyorsunuz.

Size ilettiğim, başkalarının üyeliklerinden geliyordur şeklindeki yaklaşımıma da, ben bunu bilecek yetiye sahibim diye cevap verdiniz. "Binance'ın bu tarz duyuruları olduğunda bilinen forumlarda paylaşım yapan biriyim" demişsiniz. Nereden ne geldi nasıl anlıyorsunuz? KYC yapan kimler? Hadi çok biliyorsunuz diyelim. Bilen insan sorma gereği duymaz. Binance Global TR telegram kanalında IDEX airdrobuna sadece yeni üyeler mi katılıyor? Bir forumda bir arkadaş direniyor şeklinde bir yazınız olmuş. Bu bilmediğinizi ama ödül geldiği sürece umursamadığınızın en temel göstergesi.

Sizi forumdan süresiz olarak uzaklaştırıyor, bundan sonrada şu anda olduğu gibi bu tipte davranışlara taviz vermeyeceğimi de ayrıca belirtirim.

İlgili konu : https://www.binance.com/en/blog/421...-A-Total-of-$20000-in-$IDEX-to-be-Given-Away-

Binance ilk duyurusunu yapıp kampanyayı başlatmış. Sonrasında da sosyal medya hesaplarından yapılacak test duyurusunun takip edilmesini istemiş. Gönderdiğiniz yazı Binance Türkiye nin sosyal medya hesaplarından yapılan gönderdiğim linkteki açıklamalara istinaden yayınlamış olan test linkini bulunduğu sayfa. Olay bu kadar basit. Ana duyuru da kurallar açık.

Son olarak Türkçe içeriği : https://www.binance.com/tr/blog/421...i-Toplam-20000-$-Değerinde-$IDEX-Dağıtılacak-

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri