Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Koto Money - Bedava Ruble Kazan [Rubleyi Kripto Dönüştür, Binance Çek]

ByCold

Kıdemli Çavuş

Koto-money yeni keşfettim cidden diğer sitelere nazaran nerdeyse başlar başlamaz çekim yapabiliyor olmanız. Rubleyi napıcam diye sorucak olursanız, payeer hesabınıza çektikten sonra binance aktarabiliyor olmamız

Aşama aşama anlatıcam:
İlk olarak siteye kayıt olun: Koto-Money.ru

1620392353284.png
Giriş kısmına basın kayıt sayfasına gitmek için

Payeer hesabınız yoksa oluşturun: Payeer.com Oluşturduktan sonra bilgilerinizi doldurun

1620392541070.png

Siteye üye olduktan sonra, Kahraman satın al sayfasından 10 bin baslangıc bonusu ile isteginiz hayvanı satın alıyorsunuz. 2 adet Serseri kedi almanızı tavsiye ederim daha sonrada rakun almaya devam edin birikiminizle böyle böyle kazancınız artıyor. min. çekim tutarı 1 ruble 100 oyun jetonu aşırı kolay. Çekim talebi olusturduğunuzda 1 2 dakika içinde payeer cüzdanınıza yansımaktadır.

1620392810906.png

Şimdi sıra geldi borsaya çekme işlemine

İlk olarak Binance hesabınıza giriş yapın yoksa tıklayarak oluşturabilirsiniz.
daha sonra bu linkten payeer cüzdanında ki ruble birikiminizi hesabınıza çekip dilediğinizi yapabilirsiniz.

1620393443674.png

Ekli dosyalar

• 1620393426325.png
    1620393426325.png
    4.4 KB · Görüntüleme: 73
Benim ekran Rusça ya, İngilizce olsa bari değiştiremiyorum da :D Dan dun basıyorum her şeye. Ama tam bizim çiftlik bank konsepti. Para yatırmadan 3-5 damlatmak isteyen damlatsın da ötesinde kaçarlar.

Benim ekran Rusça ya, İngilizce olsa bari değiştiremiyorum da :D Dan dun basıyorum her şeye. Ama tam bizim çiftlik bank konsepti. Para yatırmadan 3-5 damlatmak isteyen damlatsın da ötesinde kaçarlar.
Chrome dan girin hocam sag tıklayıp türkçe cevir yapın baska türlü cok zor anlasılmıyo :) ve dediginiz gibi yatırım yapmayın 3 5 toplayın yolunuza bakın :)

Ödemeler
1620715808947.png

Son düzenleme:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye