Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Para Alınabilinen Türk Borsaları Hangileri?

Juf

Kıdemli Başçavuş
Kripto para alınabilen Türk borsaları açısından yaptığımız inceleme, bu yazımızın temelini oluşturmaktadır.

Turkiyede-Bitcoin-Ile-Odeme-Sistemleri.jpg

Kripto para alınabilen Türk borsaları açısından yaptığımız inceleme, bu yazımızın temelini oluşturmaktadır. Kripto Para Alınabilen Türk Borsaları Hangileri sorusu yazımızın şekillenmesinde temel çıkış noktası olmuştur. Bilindiği gibi Kripto para söz konusu olduğunda ilk akla gelen isim Bitcoin olmaktadır. Dijital para birimi olduğu bilinen ve her geçen gün daha fazla değerlenen Bitcoin, ve türevi olan alt coinler için çeşitli Türk borsaları bulunmaktadır. Bunlardan ön plana çıkanlar en çok tercih edilenler, kısacası Kripto Para Alınabilen Türk Borsaları hangileri?

KRİPTO PARA ALINABİLEN TÜRK BORSALARI​

Kripto para alınabilen Türk Borsaları açısından bir listeleme yapacak olursak ön plana çıkan borsalar:

• BTC Türk
  • Koinim
  • Paribu
  • Bitci
  • Bitexen
  • Coinzo
Bitcoin ve türevlerini almak için ülkemizde en çok tercih edilen borsa BTC Türk olarak en başta yer almaktadır. 2009 yılından beri hizmet veren BTC Türk Bitcoin ile hizmet vermeye başlamış ancak zamanla artan diğer kripto paralar da dünya çapında ve ülkemizde ilgi görenler arasına girmiştir. BTC Türk ile başlayan kripto para borsası hizmetleri,bugün bir çok borsayı beraberinde getirdi.

NOT: Yazıda yazdığımız borsalar bitcoin ve bazı altcoinlerin satışı yapılan Türk borsalarıdır. Türkiye’de bu işin her hangi bir yasal zemini olmadığı dikkatli olunması gerekir ve güvenilirlik konusunda kendi tedbirlerinizi almanız gerekmektedir. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Ben BTC türkü kullanıyorum ve gayetde memnumum.Paribuda dünya çaplı BTC Türk'den daha güzel bir borsa ama biraz karmaşık,kesinlikle kolay ve anlaşılır bir borsa arıyorsanız BTC Türkü tavsiye ederim. Ama bence hiçbir borsaya güvenmeyin Thodex'i herkes gördü ?

Bende paribu kullanıyorum ve gayet memnunum. Kolay erişimi var yalnız ara sıra korkmuyor değilim. Keşke ülkemizde bir garanti olsa gönlümüzde çok rahat olurdu :)

Btc Türk'ünde başına gelmiş. Bir forum sayfasında tüm bilgiler paylaşılmış. Paribu'yada geldiyse ee kime güvencez biz
Hocam haddime değil belki ama Btc Türk bu haberi yalanladı, bu gibi forum sitelerinde böyle haberler var olan şeyler diye açıklama yapmışlardı.
Bugün bir haber sitesinde okudum ne kadar doğru tartışılır.

Hocam haddime değil belki ama Btc Türk bu haberi yalanladı, bu gibi forum sitelerinde böyle haberler var olan şeyler diye açıklama yapmışlardı.
Bugün bir haber sitesinde okudum ne kadar doğru tartışılır.
Yaptıkları resmi açıklama doğrudur, neden yalan bir bildiri paylaşsınlar ki, güven kaybı olur.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,716
Son üye
Doker
Geri