Neler yeni
probit borsası

Kripto Para Analistleri Aynı Görüşte Birleşti: Sahne Artık Litecoin’in (LTC)

  • Cloud Mining: Sunucu barındırma, elektrik masrafı gibi kalemlerle ilgilenmeden bu işi sizin için yapan şirketlerden işlemci gücü satın alınarak yapılan madencilik türüne verilen isimdir. Günümüzde eski popülerliğini yitirmiştir.

SatoshiNakamoto

Üstçavuş
Katılım
28 Eyl 2020
Mesajlar
218
Tepkime puanı
22
Puanları
285
Konum
İstanbul


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1

Önde gelen bir kripto para analistine göre, popüler altcoin Litecoin (LTC) kabuğundan çıkıp Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye hazırlanıyor.

Kripto para piyasasında NebraskanGooner olarak bilinen bir trader ve stratejist, 48.000 Twitter takipçisine LTC/BTC baz çifti birden fazla yükseliş sinyali verirken Litecoin’in önümüzdeki birkaç ay içinde Bitcoin’e karşı yükseliş hazırlıklarını tamamladığını söyledi.

“Litecoin – BTC eşleşmesi – düşüş trendinin kırıldığı doğrulandı. LTC, en iyi satın alma sinyali yazdırdı. LTC’nin yakın gelecekte daha iyi performans göstermesini bekleyebilirsiniz. Popüler altcoin, potansiyel olarak %45 ila %175 bir artış potansiyeli sahip. ”

Litecoin (LTC) İki Kattan Fazla Artabilir

Trader’ın grafiğine göre, LTC/BTC’nin Kasım ayına kadar paritenin değerini iki katından fazla artıracak bir parabolde hareket ettiği görüyor.

Başka bir popüler trader ve analist olan JJcycles, 11.000 Twitter takipçisine, Litecoin’in önümüzdeki haftalarda büyük olasılıkla manşetlere gireceğine inandığını, yedinci en büyük kripto para biriminin ralliye geçmeye hazırlandığını söyledi.

“LTC/BTC, aylar boyunca düşen bir takozdan çıkmaya hazır … Litecoin muhtemelen önümüzdeki haftalarda bu piyasaya hakim olacak, buna hazır olduğunuzdan emin olun.”

Başka bir popüler kripto para analisti olan TraderXO, tüm tarder’ları, artık Litecoin’in satılmayacağı konusunda uyardı. Analist, LTC/BTC kilit bir seviyeyi geri alıp yeniden test etmediği sürece elden çıkarılmayacağını söyledi.
 

Üst