Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Para BTC, Faucet Sitelerinde Ciddi Kazançlar Sağlamak Mümkün mü?

bedava-bitcoin-veren-steler.jpg

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Uzun süreli uğraşlar içerisine girmediğimden ve bu PTC ve Musluk sitelerinde uzun süreler vakit geçirmediğimden yaptığım analizlerin kısıtlı kalacaktır. En temelde örnek vermek gerekirse, bu tip sistemlerde daha çok kazanmak için referanslarınızın olması ve onlarında iyi çalışması gerekiyor. Ancak ben bu durumlarla uğraşmadım Genellikle denediğim sistemlerde de sadece kendim denedim ve referans arama gayretine girmedim.

Gelelim kazanç durumlarına. Öncelikle bakıldığında coin bazında güzel miktarlar veriyor gibi görünen ama o coinlerin değerleri baz alındığında yaptığınız uğraşa değmeyecek bir işlem olarak görüyorum. Zamanında 1 hafta uğraşıp donkeymails üzerinden egold (o zamanki ödeme yöntemlerinden biri) hesabıma 1 cent çekmiş ve bunu 1 centin kat kat üzerinden internet cafe ücreti ödeyerek yapmış biri olarak söylüyorum :) Temelde bakıldığında örnek vereyim 1000 BTT satoshisi veriyor. bakıldığında 1000 rakamı her tıklama için güzel bir kazanç algısı oluşturuyor. Ama 1 kuruş bile etmediği gerçeğini anlamak için oturup ayrıca hesap yapmayı gerektiriyor.

faucet.jpg

Peki neden bu sistemler kullanılıyor? Benim tahminim farklı coinlerden küçük miktarlarda biriktirerek bir gün yükseleceği umudunu taşımak oluyor genelde. Daha ileri bir tahmin yapmak gerekirse, internetten para kazanılabileceğinin inancı maksatlı yapılabilir. Ben şahsen zaman öldürmek için uğraşıyorum mesela. Uğraştığım bir sitede de lotosunu oynuyorum. Güzel kazandırmıştı zamanında.

Bazı istisnalardan da bahsetmek istiyorum. Örneğin referans satışının olduğu sistemler ile loto vb. sistemleri barındıranlardan güzel rakamlar kazanmak uğraşarak mümkün. Ama ciddi uğraşlar gerekiyor. Bu noktada gene geçmişe gitmek istiyorum. Marketglory diye bir site çıkmış. İnternetten oyun oynayarak para kazandırıyor. ben 2-3 sitede bu sitenin tanıtımını yaptım. Çok ciddi oranda referans geldi. bazıları yatırım yaptı. Yatırım yapanları satabileceğimiz bir referans market mevcuttu. Bu referansları orada satarak gayet güzel gelirler elde ettim. Uğraştığım vakit derseniz, referansların satışı esnasındaki açık artırmayı heyecanla izlediğim zamanları saymazsanız yok denecek kadar az. Demeye çalıştığım referans satışı, piyango vb. sistemler barındıranlar oluyor. Ancak onlardan kazanç sağlanabilir görüşündeyim. Yoksa uğraştığınız emeğe değmiyor.

Faucetcrypto'ydu galiba, en rahat yapılan musluk sitelerinden. Link kısaltma, PTC falanda var. Ödemeleri de gayet güzel diğer musluklarla kıyaslandığında. Ama ödediği miktarı TL'ye çevirdiğiniz 10-15 kuruş. Uğraştığım zaman yarım - bir saat. Ben kendi ortalamama göre 1 saatte 1000- 1200 kelime yazabilirim. Bu site için söylemiyorum. Genel makale fiyatlandırmasını baz alsak bile 5-20 lira arasında bir fiyat aralığından bahsediyorum. Yani uğraştığınız zamana değmiyor musluk, PTC sitelerinin çoğu. Tabi ki dediğim gibi uğraştığım var ve bu uğraşımı düşünmemek için yapıyorum. Bazen beynin dinlenmeye ihtiyacı vardır ya. İşte tam da o nedenden ötürü bazen musluk /PTC sitelerini kullanıyorum.

Sizlerin de bu konuda görüşlerini almak isterim. Musluk/PTC sitelerinden ciddi oranda kazanan var mı aramızda? Kazandıysa bunu nasıl başardı? Musluk/ PTC sitelerin bu kadar yaygın olduğu internet ortamında birileri kazanıyor olmalı diye düşünüyorum. Belki de aramızdan biri :)

Bir kaç site vardı benimde kullandığım, ama neredeyse hepsini bıraktım. sizin de dediğiniz gibi uğraşmaya değmiyorlar. minig siteleri var bir kaç tane onlar iyi. pek bir getirisi yok ama uğraşı da yok. çekimleri gerçekleştirebilirsem başlık açıp tanıtmayı düşünüyorum.

Çok saçma geliyor bana. Bir sürü siteyle bütün gün uğraş günde taş çatlasın 10 TL kazanılır. İki çay bir simit parası için saatler harcamaya gerek yok bence. Mevzu internet üzerinden gelir elde etmekse çok daha yüksek meblağlar kazandıran yüzlerce farklı sektör var ki her birimiz bir sektörün içindeyiz sanırım.

Çok saçma geliyor bana. Bir sürü siteyle bütün gün uğraş günde taş çatlasın 10 TL kazanılır. İki çay bir simit parası için saatler harcamaya gerek yok bence. Mevzu internet üzerinden gelir elde etmekse çok daha yüksek meblağlar kazandıran yüzlerce farklı sektör var ki her birimiz bir sektörün içindeyiz sanırım.
Musluk sitelerin deki geliri hiç bir sektörde görmedim

O rakamların fazlalığı insanlara çok kazandığı algısı yaratıyor. 10 satoshi kazanınca 10 lira kazanmış gibi. Hayatımda bu kadar ucuza reklam görmedim :) Gerçekten sağlam bir zekanın ürünü bu musluk sitelerinin çıkışı :)

Muslukda aslında çok para var özellikler sahipleri çok kazanıyor benim kullandıgım sitenin aylık hiti 10 milyon adamın karını siz düşünün kullanıcılar çok kazanmaz referans toplarsanız ancak iyi kazanırsınız. Referans ile oturdugu yerden günlük 100-150 bin satoshi kazanan var.

Hangi tür musluktan bahsettiğinize göre değişir durum ,standart musluk sitelerinin kazançları kesinlikle tatminkar değil .( üye gözüyle -musluk sahibi gözüyle durum farklı olabilir)

Tek bir musluk sitesinde talep ederek kazanmaya çalışmak gibi bir olayda yok, bu komedi olur. İyi kötü , talep etmesi kolay ve aynı zaman aralıkları ile iddia edilebilen 5-10 musluk sitesini aynı anda kullanmaya çalışıyorsanız , işte o zaman nispeten olması gerektiği gibi yapıyorsunuz demektir. Tek bir musluk gibi değil de bir kaç benzer özellikte musluk ile küçük kazançlar zaten elde edersiniz .

Ayrıca sadece standart musluk değil de içinde farklı kazanç alanları da barındırıyorsa o zaman durum farklı . Ne gibi ptc tıklamaları gibi ,yatırım oyunu gibi farklı bölümler varsa. 1.80 - 1.90 gibi kazanç- kayıp yüzdesi olan , bir yatırım oyunu barındıran musluk biliyorsanız haber verin , bunun karşılığında ben size sizin hesabınızda 10 da 10 bingo yapayım , sonra siz yolunuza ben yoluma, musluk kazancını farklı bir şekilde test edelim ...Çok ciddiyim ,varsa görüşelim. ;) bir tane yetmez ;);););)

Yazılım sektöründen daha iyi kazandırıyorsa musluklara toplu geçiş yapalım hocam? :)

Aslında söylemek istediğim sistemlerin yazılımını yapıp işletmek çok kazançlı :)
kusura bakmayın mobilden pek yazamıyorum..
Açıklama yapamıyorum..

Site sahipleri ve yazılımı geliştirenler güzel kazanıyor demek istedim.

adı üzerinde musluk, yani damlama yöntemiyle kazanç..6 yılı aşkın süredir uğraşıyorum ve karınca kararınca da kazanıyorum :)
devamda edicem, tek başına zengin olma hayali kuranlar başka alana gecsin musluk siteleri sadece ek gelir içindir :)
ilk musluk kazancım 0.01 btc idi ve telefonuma 20 tl. yuüklemiştim sanırım yada kontör hatırlamıyorum..şuan 0.01 btc 1.321 tl. ah kafam ah :D

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri