Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Para BTC, Faucet Sitelerinde Ciddi Kazançlar Sağlamak Mümkün mü?

Muslukda aslında çok para var özellikler sahipleri çok kazanıyor benim kullandıgım sitenin aylık hiti 10 milyon adamın karını siz düşünün kullanıcılar çok kazanmaz referans toplarsanız ancak iyi kazanırsınız. Referans ile oturdugu yerden günlük 100-150 bin satoshi kazanan var.

Aslında söylemek istediğim sistemlerin yazılımını yapıp işletmek çok kazançlı :)
kusura bakmayın mobilden pek yazamıyorum..
Açıklama yapamıyorum..

Site sahipleri ve yazılımı geliştirenler güzel kazanıyor demek istedim.
Orası tabii öyle, arkadaşın da örnek verdiği gibi.

Ben uzun zamandır zamanıma değer biçerek çalışıyorum. Gerçekten değeceğini ya da ileride değecek seviyeye geleceğini düşünürsem bir sisteme/ platforma giriyorum. Bu yüzden bu musluk sitelerinin mantığını hiç anlayamadım. @haluk hocam öyle bir sisteme denk gelirsem haber ederim :)

Ben uzun zamandır zamanıma değer biçerek çalışıyorum. Gerçekten değeceğini ya da ileride değecek seviyeye geleceğini düşünürsem bir sisteme/ platforma giriyorum. Bu yüzden bu musluk sitelerinin mantığını hiç anlayamadım. @haluk hocam öyle bir sisteme denk gelirsem haber ederim :)
Mantık şu adam site açıyor btc adresini yazıyorsun sonra claim diyorsun yani topla satoshiler cüzdana toplanıyor kimisi 1dk 1 satoshi verir kimisi 1dk 10. Sitenin kazancı ise aynı sayfaya 5 reklam ekliyorlar + popup da var siz ordan 1 kazanıyorsunuz ama adam 7-10 katını kazanıyor. Aslında heriki tarafda kazanıyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri