Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Para Detaylı Anlatım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KOPYA İÇERİK ÖRNEĞİ
Merhabalar;

Öncelikle hoşgeldiniz.
Bu işlere yeni girdiyseniz neyin nasıl yapılacağını bilmiyorsanız lütfen konuyu sonuna kadar okuyun.
Konunun tamamı tecrübelerimin eseridir Üstlerime Astlarıma ve bu işe girmek isteyen misafir kullanıcıların mağdur olunmaması için açılmıştır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Konunun ç(alıntı) yapılması yasaktır.

Nelere dikkat etmeliyim?
• Bedava( yerseniz ) Btc, Eth ve alt coin veren siteler
Asteğmenlerim, Üstlerim ve bu yazıyı okuyan Misafir Kullanıcılar; Coinearn: Arka planda çalışır her 15 dk bir bedava btc alırsınız sitede reklam veren siteler var tıklayıp 0,00000000425 -0,00000000300 gibi düşük btc alırsınız.
Cyrptotab: Bu site tam anlamıyla bilgilerinizi çalmak adına kurulmuş bir site şöyle ki chrome dan 8X daha fazla btc verecegini vaad ediyor.. Siz bilgisayarınıza / telefonunuza yüklediginizde hem google hem facebook hesabinizi acmanizi istiyor. Güvenirligi tartışılır. Telefonunuza kurarken bir çok izin istiyor. (Konum, medya fotoğraflar vb) telefon kullanıcıysanız hele faturalıysanız internet canavarı diyebiliriz. Test edilip onaylandı.
Freebitcoin: Bu sitede her bir saatte bir girerek 0,00000000002 gibi btc veriyor tamamen şansınıza değilde kodlayanların verdikleri şansa kaldınız.

Bunun yanında Çesitli borsa görünümü adı altında ilk kayda %25 bonus $25 bonus gibi borsalarda mevcut. (Günümüz iddia dolandırıcıları artık bu bölüme kaymıştır.)
(Buraya dikkat) sizden aldıkları tabiki de bilgileriniz, zamanınız, bilgisayarınızın işlem gücü ve ay sonunda gelecek olan normalin üstünde elektrik faturanız.

Mobilden madencilik yapabilir miyim?
Evet yaparsınız. Lakin çok uzun sürecek bir işlem karşılığı sizi tatmin etmez. Geliriniz giderlerinizi karşılamaz. Ben bir günde Coinearn'da $0.026 kazandım. Telefonunuz aşırı ısınıyor denemeyin. Kasmalar/ donmalar vs olabiliyor.

Dipnot:Önce girmek istediğiniz bir platform'u google, yandex üzerinden aratınız o platform'u en ince ayrıntısına kadar araştırınız. Eğer size güven sağlarsa o platform'a kaydınızı oluşturunuz.

Part 2:

Türkiye'de Kripto Para Almanın Yolları

Güvenilebilir platformlar:
1) Blockchain - mobil uygulaması var. (Global) USD
2) Paribu - Mobil uygulaması geliştirme aşamasında. TL
3) BtcTurk - Mobil Uygulaması var. TL
4) Binance - Mobil uygulaması var. USD (Global)
Bu platfomlardan TL karşılığı kripto para alım satım yapabilirsiniz.

USD karşılığı alım satım yapabileceğiniz diğer sitede Binance

Sistemin işleyişi

1)A. Bu Türk sitelerinden birine kaydolun.
B. Sizden kisisel bilgileriniz istenecek bunu diger platformlarda yapıyor. (Blockchain bile)
2) Kaydoldunuz, Hesabınız onaylandıktan sonra sitenin çalıştığı bankaya vadesiz TL hesabı açın.
7/24 havale yapmanız için. Başka bankaya açarsanız EFT yapmanız gerekir. Eft ise sadece hafta içi mesai saatleri içerisinde gönderim yapmaktadır.
3) Kaç bin TL yatıracaksanız kripto paraya minumum 500 TL yatırmanız gerekiyor.
4) Para yatıracağınız sitenin yardım kısmından veya mail atarak parayı nasıl yatıracağınızı detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
5) Herşeyi tamamladıktan sonra Marketten hangi para birimini alacaksanız onu seçip alabilirsiniz.

Dipnot: Oluşacak herhangi bir zarardan kullanıcı sorumludur. Bu makale sadece bilgi amaçlıdır. 36 Boys Turk hack team.

Part 3: Örnek verilerek anlatılacaktır.
Mobil Uygulama Üzerinden anlatım olmuştur.
Kripto parayı borsaya aktarma:
Paribu'dan 1.5 ETH aldınız diyelim.
Bunu borsaya aktarmak istiyorsunuz.
Yapacağınız işlemler sırasıyla şu şekildedir.
=> Paribuya girin=>Sağ üst köşede üç nokta var oraya tıklayın=> Sol tarafta pencere açılacak orada isminiz ve aldığınız kripto paralar gözükecek oradan aşağıya inin=> para çekme kısmına tıklayın. => Çekme işlemlerinden ETH yi seçin. (eth de ve bazı kripto para birimlerinden işlem ücreti almaz.) => Göndermek istediginiz miktarı girin veya + isaretine basarsanız hepsini seçmiş olursunuz. => Alttan çekim adresi oluştura tıklayın => uygulamayı arka plana alın.
Sonra Binance'e girin (mobil) => Alt sekmede Funds (cüzdan işareti olan yere girin) => Listeden ETH (Etherum)'u seçin => Açılan yerde altta solda Yeşil kutunun içinde Deposit yazar ona tıklayın. => 0x...... Gibi adres var onun altında copy adress yazar oraya tıklayın.(copy succesful yazar kopyalandıktan sonra) => Arka plandaki paribuya girin çekim adresi yazan yere yapıştırın. => sonra kaydet diyin. => Sizi bir alt yere getirecek son kontrollerinizi yapıp çekim adresi kısmına kaydettiğiniz adres otomatik olarak kayıtlı bir şekilde çıkacak seçip işlemi başlatınız. => email / gmail hesabınıza para gönderilsin mi diye bir onay isteği gelecek ona tıklayıp onaylayın.
Gönderim talebiniz Blockchain'deki bloklara, zamana göre farklılık gösterebilir.
Binance'e yatınca otomatik olarak email /gmail hesabınıza bildirim gelmektedir.
Binance'da 100 BTC ye kadar işlem yapabilirsiniz. Onaysız bir şekilde.

Part 4:

Öncelikle bitcoin kripto para birimidir.
Diğer paralardan farkı merkezi olmayan ve güvenliği gizliliği ön planda olan bir oluşumdur.
Borsası 7/24 çalışır.

Not: Uygulamaların kullanımını ve market terimlerini internetten araştırıp bulabilirsiniz.

Dipnot: Tebrikler sistemin nasıl çalıştığını artık biliyorsunuz.
smile.gif

Size önerebileceğim tek şey ;
Balinalardan ve Ayılardan uzak durun.

Saygılarımla İyi Günler.

bu foruma google için faydalı olacağınızı söylemiştiniz? yanlış hatırlamıyorum değil mi?
hack forumlarından çalıntı içerikle mi?

Merhabalar Forumun reklamı iyi yapılıyor editörlük yaparak kazanmak birçok kişiye cazip geliyor ve güzel üye çekiliyor mantıklı bir sistem
forumun amacı insanların boş beleş bilgi dağıtmak yerine bilgi karşılığında kazanması gayet güzel birşey ki forum site yöneticisinin ilerleyen dönemde ödeme konusunda zorluk çekeceğini düşünüyorum reklamlardan aldığı kazancın yeterli olacağını zannetmiyorum ne yazıkki
böyle bir forum açmayı bende düşündüm ancak maliyet konusunda sıkıntıya düşeceğimi düşünerekten eyleme geçirmedim umarım ne üyeler ne yönetici mağdur olmaz
araştırma yapmayı seven birisiyim ve bilgi paylaşımı sonrasında kazanç elde etmek insanı mutlu edebilecek birşey forumun gerçekten ayakta kalmasını isterim

elimden geldiğince arama motorlarına yönelik kelime seçmeye çalışacağım ancak yöneticilerin fazla üye olmadan geleceğe yönelik ücret hesaplasını yapmasını tavsiye ederim

forumun kötü yönü ise konu açılacak alanların az olması daha fazla konu açılabilir bunu şiddetle tavsiye ediyorum ilgi alanım uzay bilim nereye açabilirimki :)

iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri