Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

kripto para gerçekten haram mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu zamanda herkesin dilinde tek bir şey var o da kripto para haram mı bazı hocalar haram diyor çünkü bu platformun arkasındaki kişiler kim mesela Türk lirası arkasında türkiye cumhuriyeti var bu yüzden kimden gelir nereye gider her şey belli bir düzen içerisinde işliyor neyin ne olduğu açık ortada ama ben böyle düşünmüyorum illegal bir durum yok hırsızlık yok kısacası dinimizde yasaklanmış bir durum söz konusu değil mesela coca cola israil malı aldığımız her ürün israilin ordusuna katkı bence bunlar yasaklanmalı bu ürünlerin haram olup olmadığı gündem konusu olmalı

Ben kripto parayı dolar gibi düşünüyorum,
Sonuçta yükselip düşüyor ya zarar edersin ya kar
Tabii belirli bir merkezi sistemi yok, ancak sistem aynı kendi görüşüm ne haram ne helal gibi birşey.

Öncelikle noktalama işaretlerini öğrenmemiz lazım.

Kripto Paranın merkezi olmadığı için ve arkasında dış mihrakların olduğunu söyleyen hocalar elbette haram der. Fakat gün gelir bu hocalar yatırım aracı olarak kripto para da alırlar. Dinin yasakladığı şeyler bellidir. Kredi ve Faiz haramdır der. Ben Kripto parayı ne Kredi ile satın alıyorum ne de faize yatırıp daha da fazla kazanıyorum.

Ayrıca şu İsrail, Amerika, İngiltere Tüm dünya versuslarına bir son verin.

Haram kelimesi niye bu kadar hayatımızda. Din insanlarının (kendi çıkarlarına ters olan herseye) haram demesini bir tek ben mi garipsiyorum. Kendi çevresindeki hiç bir adaletsiz davranış hakkında konuşmayan bu insanları bu kadar yüceltmeyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri