Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

ALIŞ Kripto para haber sitemize içerik üretecek yazar aranıyor

Alım işlemi yapmak istiyorsanız lütfen Alış ön ekini uygulayın.
Merhaba arkadaşlar Kripto Para forumu olduğu için daha kaliteli içerik üretebilecek arkadaşlar olduğunu düşünüyorum
Bu yüzden,
Diğer haber sitelerindeki haberleri değiştirerek yazmayacak,
Kendi içerik üretebilecek,
Yeni çıkan projeler hakkında detaylı anlatım yapabilecek ( teknik terimden uzak) insanların anlayacağı şekilde yazacak yazar aranıyor.
İlginenler konu altından yazabilir veya özel mesaj atabilir.

Hayırlı olsun öncelikle. Şartlar hakkında detaylı bilgi verseydiniz keşke :)

Evet hayırlı olsun, tabii ki de bu konuda bir bilgi varsa tektir bir haberi olduğu gibi aktarmak da sizin tanımlamanızla mümkün olamıyor. Her haber de doğaçlanamayabilir bu borsada haber yazmak yorum yapmaktan ayrılır. Bol şanslar dilerim

Yeniden merhaba,

Ben vaktim ve imkanlarım dahilinde yazar olmak isterim. Ancak, içerik konusunda sanırım bir yanlış anlaşılma var. Bilgilendirmelerin haber kaynaklarından bağımsız olarak yapılması, kişisel yorumların paylaşılması sonucunu doğurabilir. O zamanda " haber" değil, "yorum" olur. Haber kaynağı belirterek ve metinleri elbet değiştirerek, bahsi geçen haber sitesinin sürdürülmesi objektiflik açısından doğru olur kanaatindeyim.

HABER KELİMESİNİN ANLAMINA İLİŞKİN ÇEŞİTLİ TANIMLAR :

Alıntı " bir olay, yer alan bir olgu, değişen bir durumla ilgili olarak edinilen bilgi, duyulan söylenti... "
Alıntı " ülkede ve dünyada son gün ya da günlerde yer alan olaylarla ilgili olarak basın, yayın ve iletişim organlarıyla kamuya iletilen her türlü bilgi..."
Alıntı " Bir olay, bir olgu üzerine edinilen bilgi, salık... "
Alıntı " Bir olay, bir olgu üzerine edinilen bilgi, salık... "

Bir örnek vermek isterim :

Elon MUSSSK'la rakı masasında oturup, 3-4 kadehten sonra .....coine yatırım yapacağı hakkında konuşup, sonrada bunu bizim haber sitesinde yazarsam, bu kaynağından elde edilmiş, hiç bir ikincil, üçüncül haber kaynağından alınmamış "kendi haberimiz" olur ... Ancak Elon MUSSSK benimle içmeyi tercih etmiyorsa ya da rakı sevmiyorsa ....coine yatırım yapacağını başka kaynaklarda paylaşıp basına vermişse, ben ancak bunu gene bir başka haber sitesinden duyarak öğrenebilir ve kendi haber sitemizde okuyuculara aktarabilirim. Aktarırken elbet kendi cümlelerimle evirip çevirebilirim. Ayrıca bu gibi haberler, eğer kaynak kişi kendi paylaşmamışsa, haber ajansları tarafından servis edilirler. Eğer bu haberi haber olarak paylaşan ajansa gerekli bedel ya da ajans üyelik ücreti ödenmezse de telif yasası gereği cezalar ödemek gerekebilir. Haber paylaşımlarında Ajansın adının yazılması zorunludur. ( AA, İHA, DHA vb... gibi )

Diğer yandan ;

Haber içerikli web sitesi açmak için, hukuki olarak herhangi bir yerden izin almak bu günkü şartlarda gerekmiyor.
Ancak internet sitesinin ticari sahibinin( domain tescilinde sahip belirtilmelidir) , hukuki olarak sorumluluğu üstlenecek bir Yazı İşleri Müdürü’nü ve sitenin iletişim bilgilerini RTÜK'e bildirmesi ve haber sitesinde tam olarak yayımlanması gerekiyor. Bu dergi için, gazete vb. her türlü haber yayın organı için gerekli. Ardından büyük cezalar gelebilir. Yazı İşleri Müdürü ve site imtiyaz sahibi, yazarlar tarafından yazılan her türlü haberden doğacak hukuki durumlardan, cezalardan, yazar kadar sorumludurlar. Çok dikkatli olmak lazım .

Ancak bütün bu söylediklerimi " testi kırılmadan önce .... " yapılan uyarı olarak algılamanızı isterim. Fikir çok güzel ve elden geldiğince katkıda bulunmak isterim ...

Haber dememiş arkadaş :) projeleri anlatabilecek kendisi üretecek anlatımı demek istemiş benmi yanlış anladım

Haber sitesine yeni çıkan projelerin anlatımını istemiş?

Haber dememiş arkadaş :) projeleri anlatabilecek kendisi üretecek anlatımı demek istemiş benmi yanlış anladım

Haber sitesine yeni çıkan projelerin anlatımını istemiş?
Evet belkide öyle demek istemiş. Sanırım açıklamayı azıcık daha ayrıntılı olarak güncelemek gerekli . Diğer arkadaşlarda benzeri bir algıya kapılmış. :) Teşekkürler ...

Merhaba arkadaşlar Kripto Para forumu olduğu için daha kaliteli içerik üretebilecek arkadaşlar olduğunu düşünüyorum
Bu yüzden,
Diğer haber sitelerindeki haberleri değiştirerek yazmayacak,
Kendi içerik üretebilecek,
Yeni çıkan projeler hakkında detaylı anlatım yapabilecek ( teknik terimden uzak) insanların anlayacağı şekilde yazacak yazar aranıyor.
İlginenler konu altından yazabilir veya özel mesaj atabilir.
Merhabalar , konu hakkında ilgili olabilecek ve katma değer sağlayacak bir çevrem var .Konu hakkında detaylı bilgi almak isterim .

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri