Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Para İçin Cüzdan

casamedya

Uzman Çavuş
Arkadaşlar forumdan coin kazanmak için cüzdan istiyor. Bu cüzdanı nasıl temin edebilirim ? Yani kullandığınız bir site söyleyebilirmisiniz ? Siteden kazandığım bitcoinimi oraya çekmek istiyorum.

Lütfen güvenilir olsun arkadaşlar ilk defa giriyorum bu işe sorun olsun istemiyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla..

Evet 2. Mesajı Attın Şimdi 5-10 Dakika Bekle Bakalım Kazanç Sistemin Aktif Olacak ve Üst Menüde Cüzdanı Göreceksin. Unutmadan Söyleyeyim, Cüzdana Girip Bir Adet Adres Oluşturmadan Kazanç Sistemi Tam Anlamı İle Aktif Olmaz, Unutma Adres Oluştur :) Admin bey bundan bahsetmiştim tam olarak. Sanırım sizin gibi alt bölmede sarı çizginin içinde btc miktarı yazması için bir cüzdan belirtmem gerekmiyor mu ? Siteden çekmem için yani ? Yoksa ben mi yanlış anladım :) ?

Evet 2. Mesajı Attın Şimdi 5-10 Dakika Bekle Bakalım Kazanç Sistemin Aktif Olacak ve Üst Menüde Cüzdanı Göreceksin. Unutmadan Söyleyeyim, Cüzdana Girip Bir Adet Adres Oluşturmadan Kazanç Sistemi Tam Anlamı İle Aktif Olmaz, Unutma Adres Oluştur :) Admin bey bundan bahsetmiştim tam olarak. Sanırım sizin gibi alt bölmede sarı çizginin içinde btc miktarı yazması için bir cüzdan belirtmem gerekmiyor mu ? Siteden çekmem için yani ? Yoksa ben mi yanlış anladım :) ?

evet o mesajı güncellemeyi unutmuşuz ilk fırsatta güncelleyeceğiz.
10 mesajda cüzdan aktif oluyor
ve cüzdana girip sadece adres oluştur butonuna tıklaman yeterli aktif olması için...
hatta şimdi düzenleyelim 2. mesaj uyarısını

Anladım admin bey,teşekkür ederim. Peki btc yi çekmek için hangi siteyi kullanmam daha iyi olur acaba ? Sitedeki arkadaşlar en çok hangi siteyi kullanıyor ? Yardımcı olabilirmisiniz ?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri