Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Para İle Nasıl Tanıştım

Herkese selamlar arkadaşlar öncelikle kendimi tanıtayım ben Alaattin GÖK
Bugün kriptoya nasıl başladım onu anlatıcağım
Ben kripto paraya 2019-2020 yılları arasında internette gezerken para kazanma yolları ararken ilk olarak bitcoin'i tanıyarak başladım o zamanlar çok daha ucuzdu tabiki ben de bir araştırmaya giriştim bitcoin olayına ondan sonra bitcoin bir kripto para olarak geçtiğini öğrendim ve daha sonra da birçok yeni kripto para öğrenerek ve şu anda da birçok coin hakkında bilgi sahibi olmak için daha çok video ve daha çok kripto para öğrendim litecoin,dogecoin .... 3 yılımı tamamlamış bulunmaktayım sizlere bu metnimde bundan bahsetmek istemiştim

BU METNİ OKUYAN KARDEŞİM `` BİTCOİN GÖNDER `` BÖLÜMÜNDEN YARDIM EDERSEN ÇOK MUTLU OLURUM HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM <3 <3

10-15 usd olduğu zamanlar tanıştım ama sadece tanışmayla kaldı . kulak arkası ettiğimden işlerin buraya geleceğini tahmin etmek güç oldu. son yıllarda ağırlık vermeye yatırım yapmaya çalışıyorum. umarım başarılı olurum. herkese bol kazançlar

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri