Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Nasıl kripto para ile sanat olurmu

E

eneserensert

Misafir
ben niğde ömer halisdemir üniversitesinde güzel sanalar fakültesi okuyan bir öğrenciyim ve gelecek çağ kripto paralarla olacağı aşikar bi durum fakat sanata gelişimini devam ettirirken kafama şu soru takıldı ben resimlerimi tablolarımı ve sanal çizimlerimi kripto para ile nasıl satabilirim bu gün satmış olduğum bi tablo yada portre çizimi 10 tl daha fazla kazanma imkanım var fakat bunu nasıl yapabiliriz transfer üzerinden bana kullanıcılar nasıl gönderecek fikirlerinizi merak ederekten soruyorum iyi geceler

ben niğde ömer halisdemir üniversitesinde güzel sanalar fakültesi okuyan bir öğrenciyim ve gelecek çağ kripto paralarla olacağı aşikar bi durum fakat sanata gelişimini devam ettirirken kafama şu soru takıldı ben resimlerimi tablolarımı ve sanal çizimlerimi kripto para ile nasıl satabilirim bu gün satmış olduğum bi tablo yada portre çizimi 10 tl daha fazla kazanma imkanım var fakat bunu nasıl yapabiliriz transfer üzerinden bana kullanıcılar nasıl gönderecek fikirlerinizi merak soruyorum iyi geceler
Hoş geldin. Ben de sanatla ilgileniyorum. Kripto para piyasasına yeni girmiş NFT projelerini araştırısan kendine bir yol haritası çizebilirsin. Başarılar. :)

Önce NFT Nedir onunla başlayın. Sonrasında NFT kategorisinde ilginizi çekebilecek çok sayıda konu ve proje bulabilirsiniz.

sanat insan insanın kavramlara bakışını.algısını nesnelere yansıtmasıdır.perspektifitir özünde!! ne kullandığının ne önemi var çamurla sanat oluyorda kriptoyla neden olmasın.sahne sanatlarında özne olarak madde bile kullanılmaz her oyuncu aynı metni farklı bir sanat ürününe çevirir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,208
Kullanıcılar
6,738
Son üye
kroisos595
Geri