Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Para Kazanma Yöntemleri

Kripto para kazanmak için sayısız sistemler mevcuttur bunlardan bir kaçını sizler için aşağıda sıraladım.

Faucet
Belli başlı görevler karşılığında sizlere kripto para ile ödeme yapan sistemler

Şans Oyunları
Küçük miktarlar yatırarak güzel paralar kazanabileceğiniz sistemler örneğin (Sayısal Loto, Tahmin Oyunu, Crash Game) daha benzeri bir çok site bulabilirsiniz.

Alım Satım
Bu tamamen sabır ve tecrübe gerektiren bir konudur, eğer sabırlı ve azimli iseniz Bitcoin para biriminden güzel kar'lar elde edebiliriniz.

Makale Yazarak
Editörlük yaparak belli başlı sitelerden Kripto para kazanabilirsiniz.. örneğin bu sitede satoshiturk.com

Resim Upload
Resim yükleyerek ve bu resimleri paylaşarak Bitcoin kazabilirsiniz. site: file.army

Link Kısaltma Sistemleri
Bu gibi sitelerde paylaşacağınız linkleri kısaltarak kar elde edebilirsiniz.

Kısa bir konu oldu, Aslında hepsi başlı başına ele alınması gereken derin konular.

Umarım zamanla tek tek değinebiliriz.

Son düzenleme:
Ben, özellikle ilk zamanlarda Faucet ve Ptc sitelerinde çok zaman kaybettim. Kaybettim diyorum çünkü harcadığım zamanın karşılığını alamadığımı düşünüyorum. Çok düşük kazançlar var ne yazık ki. Elbette pek bir şey yapmadan sadece bir tuşa tıklayarak kazanç elde edildiğini düşünürsek bu normal. Yine de insanı delirtebilir. Trade konusunu denemedim henüz çünkü yeterince birikimim yok. Dahası bu konuda bilgi ve tecrübe eksiğimin olduğunu düşünüyorum. Şu anda daha çok yazarak kripto para kazanmaya çalışıyorum. Bahsettiğiniz şans oyunlarını da aşırıya kaçmadan deneyebilirim elbette.

zamanında freebitco.in adlı sitede hatrı sayılır satoshi biriktirip şans oyunu oynamıştım tüm paramı elimden almıştı :)
Ben de betting bölümünde üst üste 12-13 maç sonucunu bilerek 360 TL gibi bir satoshi miktarına ulaşmıştım. Üzerinden 2 sene falan geçiyor. Çekmek nasip olmadı, multiply bölümünde ezmiştim galiba.

Her konunun altına aynı mesajı yazmanın bir anlamı yok. Faydalı yorumlar yapınız. Post kasmaya yönelik mesajları kabul etmiyoruz. Son uyarı.
Bilgileriniz için teşekürler

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri