Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Nasıl Kripto Para Madenciliği Nasıl Bir VDS Alınmalı ( Ekonomik )

KriptoPatatesi

Uzman Çavuş
Merhaba ben bir öğrenciyim ve ailemle yaşıyorum ailemede yük olmak istemiyorum en azından bir gelirim olsun gözüyle bakıyorum , kriptolar çok arttığından bu işe girmeyi düşünüyordum ancak bu konuda pek bir bilgim yok , kendime 50 tl yi geçmeyecek bir şekilde vds almak istiyorum ama baktığımda çoğu yerde çok pahalı , sizin bu konu hakkında düşünceleriniz nedir bildiğiniz bir yer varsa yazarmısınız şimdiden teşekkür ederim.

Kısaca özetlemek gerekirse 50 tl lik bir vds ( coin fark etmez ) fakat işlemci olarak kascam çünkü ekran kartları çok pahalı

Merhaba ben bir öğrenciyim ve ailemle yaşıyorum ailemede yük olmak istemiyorum en azından bir gelirim olsun gözüyle bakıyorum , kriptolar çok arttığından bu işe girmeyi düşünüyordum ancak bu konuda pek bir bilgim yok , kendime 50 tl yi geçmeyecek bir şekilde vds almak istiyorum ama baktığımda çoğu yerde çok pahalı , sizin bu konu hakkında düşünceleriniz nedir bildiğiniz bir yer varsa yazarmısınız şimdiden teşekkür ederim.

Kısaca özetlemek gerekirse 50 tl lik bir vds ( coin fark etmez ) fakat işlemci olarak kascam çünkü ekran kartları çok pahalı
Ülkemizdeki döviz durumundan dolayı artık VPS falan almak lükse girmeye başlıyor.
Tavsiye etmiyorum kafa yorduğuna değmeyecek.
Farklı yollar deneyebilirsiniz.
Belki farklı yorumlarda gelir bilen arkadaşlar varsa şenlendirsin.

Ülkemizdeki döviz durumundan dolayı artık VPS falan almak lükse girmeye başlıyor.
Tavsiye etmiyorum kafa yorduğuna değmeyecek.
Farklı yollar deneyebilirsiniz.
Belki farklı yorumlarda gelir bilen arkadaşlar varsa şenlendirsin.
doğru diyorsunuz dolar sıkıntı yaratmaya başladı web alanıyla ilgeleniyorum fakat bir domain almak bile pahalıya denk geliyo hele öğrenci iseniz

doğru diyorsunuz dolar sıkıntı yaratmaya başladı web alanıyla ilgeleniyorum fakat bir domain almak bile pahalıya denk geliyo hele öğrenci iseniz
freenom kullanarak ücretsiz domain kullanaiblirsiniz.
yıllık ücretsiz vps isterseniz AWS EC2 tavsiye ederim
lakin bunda maden yapamaz site barındırırsınız.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri