Neler yeni

Kripto Para Piyasalarında Bu Haftaki Genel Görünüm

  • Satoshi: Bitcoin’in yüz milyonda biridir (0.00000001 BTC). Sats olarakta anılır.

kuvayi

Çavuş
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Katılım
28 Eki 2020
Mesajlar
48
Tepkime puanı
19
Puanları
110
Konum
Balıkesir


0.00000079
  • 0.00000000  
  • #1

Bugün gerçekten haftanın ortasındayız ve çok güzel bir grafik var. Bitcoin çok güzel ilerliyor. Bugün çok güzel bir gün haftanın ortasında Bitcoin biraz gerilemeye gitmiş. Daha doğrusu yükseliş sonrası biraz geri çekilmiş olsa da bizim için çok önemli yükselişler yaşadı. Bitcoin şu an 13664 dolar ben yazıyı hazırlarken. Bitcoin şu an 13.600'ün üzerinde ama çok daha yüksek noktalara çıktı. Geçtiğimiz birkaç saat içinde 14 bine dayandı diyebiliriz. Tabii çok önemli bir direnç olduğu için oradan satışlarla birlikte geri çekilme yaşandı. Ethereum için şu an senaryo pek parlak gibi gözükmese de 400 doların altında olsa da yine gün içerisinde 400 doların üzerindeydi. Yine biraz geri çekilme ile 400 doların altına indi. Buradan iyi bir alım fırsatı olarak değerlendirebilirsiniz, size kalmış. Tekrar haftanın sonlarına doğru 400 doların üzerine çıkmasını bekleyebiliriz. Biraz geri çekilme ile 400 doların altına indi ve buradan iyi bir alım fırsatı olarak değerlendirebilirsiniz, size kalmış. Tekrar haftanın sonlarına doğru 400 doların üzerine çıkmasını bekleyebiliriz.

kripto-para-piyasalarında-bu-haftaki-genel-görünüm.jpg

Ethereum 2.0 ile ilgili haberler geliyordu biliyorsunuz. Aslında şu an geliştirme hazır ve başlatılabilir diye gelen haberlere rağmen hala başlatılamaması yatırımcının da hem ilgisinin azalması hem de bir problem mi var diye tereddüt etmesi belki yatırımların Ethereum'dan çıkıp özellikle Bitcoin'e geçmesine sebebiyet veriyor olabilir. İlk 10 arasında bakarsak aslında en iyi yükseliş Bitcoin'de. Piyasanın böyle Bitcoin yükselişi beklediği zamanlarda Bitcoin'e kaydığını zaten artık biliyoruz. Şu anda öyle bir tablo var. İlk 10 içerisinde Bitcoin sonrasında Ethereum ardından gelecek güzel haberlerle birlikte yükseliş bekleyebiliriz. İleriki dönemde Bitcoin Cash'de ve Litecoin’de yükselişler piyasada bekleniyor. Özellikle Litecoin çok güzel bir hafta kapanışı yaptı ve haftayı neredeyse %20 karla kapatmış gördüğümüz gibi.

Ama altcoinlerde gördük ki özellikle Tron, Stellar ve Atom'da kayıpta olan çok sayıda yatırımcı var. Şu anda onların tekrar eski günlerine dönmesi biraz zaman alacak gibi duruyor. O yüzden altcoin yatırımı yapacaksanız dipten aldığınızı ve yükseliş için biraz daha beklemeniz gerekebileceğini lütfen aklınızda bulundurun.
 

Üst