Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Para Piyasasında Düşmeden Kalkmayı Öğrenemezsiniz

2016'dan beri işin içindeyim 2020'de bile düştüm. Öyle bir piyasa işte.

2016'dan beri işin içindeyim 2020'de bile düştüm. Öyle bir piyasa işte.
bunu kimseye anlatamıyorum
güvenmeyin bu piyasaya

bakınız tarihlere

1612648713766.png

bu tarihlerde 100 btc alım satımı yapıyordum
o günden bugüne ben bunu öğrendim kimse ne olacağını bilemez.

bunu kimseye anlatamıyorum
güvenmeyin bu piyasaya

bakınız tarihlere

Ekli dosyayı görüntüle 2187

bu tarihlerde 100 btc alım satımı yapıyordum
o günden bugüne ben bunu öğrendim kimse ne olacağını bilemez.
Hayat her gün yeni bir ders veriyor hocam. Geçmişteki tecrübeler gelecek için çıkılan bir merdiven oluyor. Benim kendim için düşündüğüm bir şey var, sizin için de aynı yorumu yapabileceğim sanırım. Bu hayatta bizi asla rastgele denk gelen veya hobi olarak uğraştığımız bir şey zengin etmeyecek. Ne kazanırsak tırnaklarımızla kazıyarak kazanacağız…

Hocam bu ne ya gerçekten ben kafayı yedim oturduğum yerde :D
İnsan bilemiyor gerçekten ne olacağını, bu da en güzel örneği heralde
Kripto hayatımda bir çok olay yaşadım.
En güzeli BTC-E - OKPAY - BTCTURK sitelerinde oldu.
Cashu var bilen bilir. Bizim yüzümüzden Sitesini arabistan hariç bir çok ülkeye kapatmıştı 10 yıl geçtikten sonra bu anımıda paylaşacağım :D

Hayat her gün yeni bir ders veriyor hocam. Geçmişteki tecrübeler gelecek için çıkılan bir merdiven oluyor. Benim kendim için düşündüğüm bir şey var, sizin için de aynı yorumu yapabileceğim sanırım. Bu hayatta bizi asla rastgele denk gelen veya hobi olarak uğraştığımız bir şey zengin etmeyecek. Ne kazanırsak tırnaklarımızla kazıyarak kazanacağız…
daha bugün bunu konuştuk ortağımla...
doge ile çöp diye cüzdanımızda tutmayız biz sen düşün
tırnaklarımızla yapıyoruz her şeyi.

Ponzilerde son dk gölünün eşiğiden dönmüş biri olarak bu tokattan çok korkuyorum işte : )

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
leeyan35
Geri