Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Paralar için Trump mı?, Biden mi?

Kripto paralar büyük ölçüde iyi bir izlenim sergiliyor. ABD seçimleri hepimizin malumu. Önce Biden öndeydi, şimdi Trump arayı kapattı. Delege sayıları ciddi oranda yaklaştı. Seçim sonucunda belirsizlik piyasaları ciddi oranda oynak hale getiriyor.

Benim şahsi görüşüm kim seçilirse seçilsin en başta sert bir dalgalanma yaşanacağı ( Bitcoin dahil), daha sonrasında ise yeniden eski rayına oturup piyasanın büyümeye devam edeceği yönünde.

Sizlerin görüşleri neler bu konu da Sizce kripto paralar için Trump mı, Biden mi?

Trump'ın seçilmesi durumunda kripto para piyasalarında ve hisse senetlerinde yükseliş görülebilir çünkü iyi veya kötü olsun aynı yönetim devam ettiğinde ister istemez bir güven ortamı oluşuyor.
Biden hiçbir seçim konuşmasında kripto paralardan bahsetmemiş. İyi yönde konuşmamış olması yatırımcının canını vergi ve denetlemelerle sıkabileceğine delalet bence. Biden seçilirse kripto para piyasasında ve borsada bir sallantı yaşatabilir ancak bunun da uzun süreceğini sanmam. Lakin Biden seçilirse altın fiyatında artış olacağını düşünüyorum. Ytd.

kripto paranın deli ve çılgınlara ihtiyacı var o yüzden trup diyorum :)
örneklersemde btc nin 20 bin doları gördüğü zamanlarda biri deli biri bebe olan abd ve kuzey kore liderinin atışmalarının etkili olduğu kanısındayım..roketman hala beni güldüren repliktir :D

Bence kripto para dünyası ne Trump' a ne de Biden' a bakar. Önüne engeller çıksa da çeşitli aksaklıklar yaşansa da Kripto paralar ve DeFi yükselecek. Bunu kimsenin durduramayacağını düşünüyorum. Ama vergi olayı biraz farklı. Vergi gelirse piyasalar bunu nasıl karşılar tahmin etmek gerçek çok zor. Yatırım Tavsiyesi Değildir!

Bu başlık sadece bitcoin ile ilgili ise eski yönetimi sanırım daha çok isteyebilirler. Fakat alt coinlerde durum haliyle bir kaçı haricinde çok kötü durumda .Kim gelirse gelsin btc yukarıya hareket ettikçe alt coinler hep yerlerde oluyor, tecrübelerle sabit.. Alt coinlerin seçimlerle bir ilgisi olduğunu sanmıyorum.

Trump bu konuda daha iyi. Çünkü gidişatı bu şekilde gösteriyor. Bir de şöyle bir konu var biden alırsa bizim üstümüzede baya bi oynar :) Bu da demek oluyor ki dolar uçar ve bitcoin de değişik bir hal almaya başlar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri