Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Paralar ile nasıl tanıştınız ?

Kripto paraların yükselişe geçip patlaması ile sanırım biraz geç olmuş.

2017 yılında bir arkadaşımın ben arabamı satıp BTC yatıracam dediğinde gülüp dalga geçmemle tanımış oldum aslında sonrası malum o şuan amerika da yaşıyor :D

En eskilerden biriyim diyebiriz 2013 Silk Road vb oyunlarda item almak için felan kullanılıyordum pek değeri olmayan abidik gubidik birşeydi. Evlendiğimde eşime dedim 10 Bin felan bandıydayken şu gelen paraları dedik bitcoin yapalım o ne be diyip beni caydırdı :) şuan benden daha fazla kriptocu günün %70'i coinlerse %30 çocukla ilgilenir. Tabi eşimin bana güvensizliği öğretmen olmam bundan dolayı pek yaklaşmadı ilk zamanlar :) Elon abi bir twit patlattı doge uçtu felan duyunca dedim şu wallete bir bakam ne var ne yok ne çok 10 Bin dogem var. Sonra onu borsaya aktardım bizim hatun gördü :) bune dedi it parası dedim :) 1 hafta kripto para dersleri sonrası tekrar benim kripto sevdam ateşlendi. Hikaye uzun ama ilk zamanlarda o oyunlara harcadığım 100 200 Bitcoinler içime oturan bir yara :)

Merhabalar. Benim tanışma hikayem ise ;
Bir önceki iş arkadaşım araba aldığını söyledi. İlk başta inanmadıma açıkçası dedim biz kaç senedir çalışıyoruz öyle alabildik sen nasıl bu kadar basit alabildin diye. Yalnız atladığım bir nokta varmış. Paranı bankaya faize koyar gibi yatırım olarak bir sanal kart alıp bekletiyorsun. Bitcoin almış zamanında ve çok ciddi paralar kazanmış helal olsun diyorum bu konuda. O dönemde girmedim çok ilgimi çekmedi açıkçası. Sonrasında yeni işyerimde baktım ki herkes ufak ufak kripto alanında konuşuyor para kazanıyor işte orda ilgimi çekti ve çok ufak miktarla başladım içerisinde büyük hayaller kuruyorum tabiki ara sıra doğruyu söylemek gerekirse :) daha sonrasında bu forumda buldum kendimi işte. Herkese başarılar dilerim..
Saygılarımla..

Bir gün bir arkadaşım geldi bana "ben bu bitcoin işine para yatırdım" dedi. Ben güvenmedim, düşündüm sonra dedim buna yalandır inanma. Ertesi gün geldi 2 bin TL yi 7 bin yaptım dedi çekti parasını gözümün önünde. Ben de araştırmaya başladım, kendimi burada buldum.

Arkadaşlarım anlattı, ben de araştırayım dedim kendimi burada buldum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
uzun zamandır adını duyuyordum. geçen hafta binance piyasası ile giriş yaptım. yatırımdan ziyade kaldıraçlı işlemler ilgimi çekmişti ama maalesef ilk batışımı yaşadım. yakında tekrar deneyeceğim çünkü sistem bana kazanma ihtimali olduğunu fazlasıyla hissettirdi.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri