Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Paralar ile nasıl tanıştınız ?

bi uygulama vardı uygulamada video izliyoduk belli bi puan veriyordu sonra bu puanlari coinbaseye gonder ordan cek diye yaziyordu ben oyle tikliyodum birikiyodu caoinbasede acmistim hic btc den haberim yok şu kadar gunde şu kadar filan da hesaplamadim zaten yeni memur olmuştum bi sıkıntım yoktu ben boyle 1-2 ay yaptım ama aralıklı olarak gönderdim ustunden 1 yıl geçti askere gittim askerde param kalmadı aileme göndermiştim çoğunu, bende para sıfır
millet konusurken kulak misafiri oldum bitcoin felan sonra biri coinbaseden bahsedince şaşırdım merak ettim bi şekilde girdim hesaba bi baktim hesapta 200 tl lik btc var Allah im o anki sevincimi herkes yaşasın isterim, "200 tl ile mutlu olunabilir aslinda" neyse sonra işte Türk platformlardan cekim yaptım böylelikle Kripto Dünyasına dalış yaptım.

bi uygulama vardı uygulamada video izliyoduk belli bi puan veriyordu sonra bu puanlari coinbaseye gonder ordan cek diye yaziyordu ben oyle tikliyodum birikiyodu caoinbasede acmistim hic btc den haberim yok şu kadar gunde şu kadar filan da hesaplamadim zaten yeni memur olmuştum bi sıkıntım yoktu ben boyle 1-2 ay yaptım ama aralıklı olarak gönderdim ustunden 1 yıl geçti askere gittim askerde param kalmadı aileme göndermiştim çoğunu, bende para sıfır
millet konusurken kulak misafiri oldum bitcoin felan sonra biri coinbaseden bahsedince şaşırdım merak ettim bi şekilde girdim hesaba bi baktim hesapta 200 tl lik btc var Allah im o anki sevincimi herkes yaşasın isterim, "200 tl ile mutlu olunabilir aslinda" neyse sonra işte Türk platformlardan cekim yaptım böylelikle Kripto Dünyasına dalış yaptım.
okuduğum tebessüm ettiren nadir yazılar arasına girdi
tşk ederim paylaştığın için.

Merhaba,
Ben ilk 2009 da karşılaştım. İnternet üzerinde para kazanma serüvenleri. Daha sonra aileme Bitcoin alalım diye yalvardım ancak dolandırıcı bunlar diyerek dalğa geçtiler. Sonuçlarını fakirlik olarak yaşıyoruz.

Merhaba
Madencilik sitelerine para yatırmak için borsaları transfer aracı için kullanıyodum ve siteler patlayınca hep kaybediyodum sonra hold yapmaya başladım 😄

Ben surkeli filimlerde gordugum icin yasal olamayan illagel bisey saniyordum taki 2018 e kadar arastiddim sadece guvenilir olamayan hicbir garanti olmayan bir varlikmis sonra nasil alinip satilacagina baktim ve 18 yasinda olamak gerekiyormus o gunden beri 18 bekliyorum

kripto para ile nasıl tanıştım youtube da görmüştüm video ve girmiştim öyle tanıştım diye biliyorum
:)

Bir gün evde babam ile oturup haber izlerken dolara bakmak istedim sonra bı baktım değişik semboller var babama sorduğumda o da pek ne olduğunu konduramamıştı. Çünkü gerçekten farklıydı. Bitcoin i tabii biliyoruz ama dediğim gibi diğerleri farklıydı sonra bu BTC çok ünlü oldu. İşte sonra bu alt coinler çıktı ortaya derken ETH felan gördüğümde anladım o sembollerin anlamını. Bende girmeyi planlıyordum ancak arkadaşlarımın çoğu Btc de batmış ve çok para kaybetmişlerdi. Daha sonra vazgeçtim ve daha çok borsaya döndüm tekrardan

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri