Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Paralar ile nasıl tanıştınız ?

yıl 2014 - 2014 Bir arkadaşım deeb web diye bir şeyden bahsetmişti ben araştırırken bitcoini görmüştüm ve vay arkadaş bu hangi ülkenin parası ki bu kadar değerli demiştim tabi sonradan onun coin olduğunu anlamam uzun sürmedi 2016 faucet siteleri ile bşlayan maceram bu sene yatırım ve iardroba döndü son 2 ayda kazancım 100 doları geçkin umarım hep böyle bereketli olur

Web ile ilgilenen biri olarak Bitcoin'le tahmini 2013 gibi tanışmıştım ama yatırım yapmayı ilk kez 2016'da düşünmüştüm. Arkadaşım Ethereum mining yaparken $0,90'dan $15 seviyesine çıkması kısa sürmüştü. Bu kadar yükselmişken alınmaz diyip almamıştım.

sanırım 2014 yılıydı..bir forumun çekilişinde ödül bitcoindi, o çekilişin kazananı olmadım ama bitcoin ve kripto parayı yaşamıma sokmuş oldum..

yatırımdan ziyade daha çok beleşciyim diyebilirim, faucet, anket ve ptc siteleri ilgimi çeker..
Başka bir forumdan tanıdığım ve bu foruma özel mesajla davet ettiğim tek üye olan ,, paylaşımlarından kazanç imkanı bulduğum @foryoubtc09 hocam öncelikle hoş geldiniz. 2014 yılından gelen tecrübelerinizi ve paylaşımlarınızı burada da görmek güzel olacak. :)

2011 yılında tanıştım Bitcoin ile. Maalesef kendisini pek dikkate almadım. 2014 yılına geldiğimde Bitcoin' in 100 dolar olduğunu görünce kafamı duvarlara vurasım geldi. Sonra hemen telefondan birkaç uygulama indirip reklam izlemeye başladım. Reklamları izleyerek o zaman yaklaşık bir milyon satoshi biriktirdim. Bu bir milyon satoshinin 150 bin kadarını BtcTurk' e gönderirken komisyon olarak ödedim ve içim yanmıştı.

Birkaç arkadaşım bırak bu işi telefonun bataryasına zarar veriyorsun deyince ben de bıraktım. Ama ne olur ne olmaz BtcTurk' teki bakiyemi Bitcoin de tuttum. ARadan yıllar geçti ben o parayı unuttum. Bitcoin 19 bin dolar olduğunda tekrar hatırladım ve sanırım yaklaşık 200 dolar falan kazanmıştım. Böyle acıklı ve hüzünlü bir hikayem var benim de. Bir tanıdığım Bitcoin sayesinde ev ve araba almıştı. :confused::(

Özet olarak ben kripto paralarla işte böyle tanıştım diyebilirim
bir sabah kalktım ve yatırımımın bulunduğu sitede böyle bir ekran var
buyrun cenaze namazına. :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Ekli dosyalar

• BTC-e_Seizure_Banner.png
    BTC-e_Seizure_Banner.png
    383.8 KB · Görüntüleme: 129
cümleler arasına nokta koyalım
undan 3 yada 4 yıl önceydi sanırım kardeşimin internette gezerken dikkati çekmiş bir ara ani fırlama yapmıştı o zamanlar gördüm ilk olarak hiç yatırım yapmadım çünkü bana karışık geliyor

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri