Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Paralar ile nasıl tanıştınız ?

Kripto paralar ile 2013 yılında tanışmıştım. Bir dosya paylaşım sitesinde hesabım vardı. Oradan ödeme alıyordum. Sonra ödeme türleri arasında ilk defa Bitcoin i orada fark etmiştim. Nedir bu Bitcoin dedim ve keşke bu kadar merak etmeseydim :) Çünkü ilk zamanlarım çok sıkıntılı geçmişti adeta mentala bağlamıştım. İnanılmaz paralar elimden kaydı gitti. İnsana kafayı yedirtir. Tabi sonuç olarak bu dijital varlığa insanlığın ihtiyacı olduğunu biliyoruz artık.

Yılını hatırlayamasam da musluk siteleriyle tanışmam ile kripto paralarla tanıştım. Durumun farkına vardığımda zaten birçok sitede birikmiş satoshilerim vardı ve bitcoin sanırım 9000$ civarındaydı. Belki çok bir para değil fakat biriken satoshileri bitcoin 63000$'a ulaştığında bozdurduğumda sıfır yatırım ile güzel bir kazanç elde ettiğimi hatırlıyorum :)

Sonra kripto paralar hakkında daha fazla bilgi edindikçe faucet siteleri yerine borsaların detaylarıyla uğraşmaya başladım. Burada yollarım kaldıraç ile kesişti ve burada rakam söylemek istemesem de hatırı sayılır bir para kaybedince, tekrar faucet sitelerine dönüş ufak birikimler yapıp bunu birikimleri bol sıfırlı coinler üzerinde değerlendirmeye karar verdim.

Şimdilik bu kadar :)

Yılını hatırlayamasam da musluk siteleriyle tanışmam ile kripto paralarla tanıştım. Durumun farkına vardığımda zaten birçok sitede birikmiş satoshilerim vardı ve bitcoin sanırım 9000$ civarındaydı. Belki çok bir para değil fakat biriken satoshileri bitcoin 63000$'a ulaştığında bozdurduğumda sıfır yatırım ile güzel bir kazanç elde ettiğimi hatırlıyorum :)

Sonra kripto paralar hakkında daha fazla bilgi edindikçe faucet siteleri yerine borsaların detaylarıyla uğraşmaya başladım. Burada yollarım kaldıraç ile kesişti ve burada rakam söylemek istemesem de hatırı sayılır bir para kaybedince, tekrar faucet sitelerine dönüş ufak birikimler yapıp bunu birikimleri bol sıfırlı coinler üzerinde değerlendirmeye karar verdim.

Şimdilik bu kadar :)
Kontrolsüz kaldıraç pişmanlıktır. Hayal satar kaldıraç. Yersen geçmiş olsun :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri