Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Paralara Ne Oluyor? Bitcoin Düşüyor - Altcoinler Taklaya Geldi.

Bu düzen böyle arkadaşlar bir dönem yeni yatırımcılar girer, ya kazanır yada batar sonra çıkar gider.
Hemen arkasından Çin, Amerika Yasak vs.. Haberler Sürekli bir çalkantı içerisindedir bu piyasa.
Peki trend dönemi nasıl anlaşılır ve tekrar gelecek mi böyle bir dönem?
Tabi ki gelecek arkadaşlar, Şu haberlerden Trende başladığımızı anlayabiliriz.

Trend Başladı Nasıl Anlarız
  • Paypal Kripto Para İle İşlem Yapacak.
  • Visa ve Master Kripto Paralara Yeşil Işık Yaktı.
Gibi haber başlıklarından anlayın ki Trend başlıyor

Trend Bittiğini Nasıl Anlarız
  • Çin Şunu Bunu Yasakladı.
  • Amerika Şöyle Önlemler Aldı
Bunlar hemen hemen her boğa ve ayı sezonunda böyledir.

Aksini id*da* eden varsa yoruma alalım...

@Vonzarovich @Teknik Analiz 8 ay önce ki görüşlerimi savunuyorum sizler ?

YTD

Son düzenleme:
8 ay önce 10 bin Dolar olacağını savunuyordun sen hocam. Biz de senin söylediğin tersini söyledik. Sen düşüş bekledikçe o yükseldi. Sen bekledin, o yükseldi.

Biz hemen düşmeyeceğini savunduk. Sen hemen düşecek diyordun.

Bitcoin her ATH de sen hayretler içinde düşündüğünün tersi hareket ettiğini dile getiriyordun.

Screenshot_20210523_200930_com.brave.browser.jpg

Bunlar en kolay ulaşabildiklerim. Dahası da var.

Ben şahsen 13 bin civarlarının da mümkün olduğunu bir yerlerde söyledim. Halen de söylüyorum. Ama @Vonzarovich, seni çok fena görmüyordu. :D

Sen de benim yazdıklarımı bul getir hocam. Hem geçmişi yad ederiz hem de gülüşürüz. :)

@SatoshiTURK haklı çıktın vesselam. Saygılar.

8 ay önce 10 bin Dolar olacağını savunuyordun sen hocam. Biz de senin söylediğin tersini söyledik. Sen düşüş bekledikçe o yükseldi. Sen bekledin, o yükseldi.

Biz hemen düşmeyeceğini savunduk. Sen hemen düşecek diyordun.

Bitcoin her ATH de sen hayretler içinde düşündüğünün tersi hareket ettiğini dile getiriyordun.

Ekli dosyayı görüntüle 5868

Bunlar en kolay ulaşabildiklerim. Dahası da var.

Ben şahsen 13 bin civarlarının da mümkün olduğunu bir yerlerde söyledim. Halen de söylüyorum. Ama @Vonzarovich, seni çok fena görmüyordu. :D

Sen de benim yazdıklarımı bul getir hocam. Hem geçmişi yad ederiz hem de gülüşürüz. :)

@SatoshiTURK haklı çıktın vesselam. Saygılar.

asla hemen düşecek demedim dediysem bul ve koy :)
bu gidiş iyi değil gözümde değeri 10K dedim vede halen öyle
@Vonzarovich senide unutmadım :D Selam olsun.
YTD

asla hemen düşecek demedim dediysem bul ve koy :)
bu gidiş iyi değil gözümde değeri 10K dedim vede halen öyle
@Vonzarovich senide unutmadım :D Selam olsun.
YTD
Hemen düşecek demedin tabii ki ama beklentin o yöndeydi hocam. :D

Hatta bir yerde sana cevaben "Senin yerinde ben olsam ben de düşemesini isterdim" demiştim. Hatırla. :D

Ne demiş şair, new hands selling to strong, long-term hands.

30.000 BTC'nin noluyor abi bi kendimize çeki düzen verelim anı olsun diyorum. #yürüyedur artık.

sadece çizgilerle ayı piyasasına girdiğini belirtmiştik ben demiştim demeyi sevmiyorum ama yapacak bir şey yok

geçmiş dostumuzdur yine yanıltmadı,

tarih her zaman tekerrürden ibarettir

geçmişte bu kadar hızlı düşmemişti yani bu kadar hızlı düşeceğini tahmin etmiyordum.

sadece çizgilerle ayı piyasasına girdiğini belirtmiştik ben demiştim demeyi sevmiyorum ama yapacak bir şey yok

geçmiş dostumuzdur yine yanıltmadı,

tarih her zaman tekerrürden ibarettir

geçmişte bu kadar hızlı düşmemişti yani bu kadar hızlı düşeceğini tahmin etmiyordum.

2017 de daha hızlı bir düşüş oldu.
bu arada senin analizler gerçekten takdir edilecek gibi :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri