Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Paralarda Dolandırıcılık

Mehmetdemir.xd

Uzman Çavuş
Bildiğimiz üzere 2009 yılında Satoshi Nakamoto tarafından Btc ve sonrasında Blockchain teklonojisi günümüze kadar devam etmektedir. Tabiki fırsattan istifade birçok dolandırıcı kişiler bu piyasada mevcuttur. İnsanları kendi borsalarına veya kendi kurduğu siteye çekmeye çalışırlar. Cazip ödemelerle de insanların aklını almayı başarırlar. Tabiki bunların arasında akıllı yatırımcılar sadece güvendiği borsada işlem açarlar. Bir çok yeni başlayan ve bilgisi olmayan kişiler dolandırılmaya mahkum kalırlar.

Özellikle türk borsalarında daha çok dolandırıcı olayları mevcuttur. Bildiğimiz üzere Thodex vurgunu geçtiğimiz ayda yaşanmıştır ve birçok kişi mağdur olmuştur. Benim aklım halen almıyor. Bunca dolandırıcılık olaylarına rağmen halen kanmaya devam ediyorlar. Güvenilmez borsalarda işlem açmaya devam ediyorlar.

Yerli borsa dolandırıcılıkların yanında yabancı borsalar da dolandırıcı olmuyor değil. Birkaç hafta öncesinde Africrypto borsası da büyük vurgun yapmıştır ve bir çok kişinin parasını alıp kayıplara kaçmıştır.

Aynı zamanda çok yakın bir zaman diliminde türklerin kurduğu kazım sitesi adlandırdığımız Onlycrypto sitesi de kapatıp kaçmıştır. Birçok mağdur kişi hacker olayı zannedip parasının ödenmesini beklese de bazıları da kapatıp kaçtığını ifade etmiştir.

Sizden ricam lütfen güvenilir borsa haricinde işlem açmayın derim. Satoshi Türk sitesi de oldukça güvenilir bir sitedir. Ben güveniyorum ama size yatırım tavsiyesi vermiyorum. Kendi riskinizi alarak borsalara kayıt olup işlem açınız. Ytd.
20210710164615_instagram_7.jpg

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri