Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Paranın Hayatımızdaki Yeri Nedir ?

Kripto paralar özellikle bitcoin 2009 yılından beri hayatımızda olduğunu biliyoruz. Satoshi Nakamoto isimli şahıs tarafından herhangi bir merkezi olmayan yani bir yere bağlı kalmayan yepyeni bir para. Özellikle son dönemde gerek bitcoinin dalgalı hareketi gerekse alt coinlerin ( etherium , litecoin dogecoin , hot , bittorent , chiliz vs. ) patlama yapması gündemi ele geçirmiş durumda bence. Peki yakın zamanda bulunan bu paralar neden bu kadar gündemde ? Şahsen benim bitcon ve altcoinlerle tanışmam en fazla 10 ay falan olmuştur. Madencilik , yatırım , borsa gibi kavramlar öğrendim ve bence hayatımda bir çağ atlama oldu. Kripto paraya olan merakım sayesinde her geçen gün kendimi seviye atlamış gibi hissediyorum. En azından şuan küçük paralarla oynuyor olmaktan mutluyum.Chiliz , bittorent ve hot gibi coinler sayesinde bana göre iyi kazançlar elde ettim ve ilerde kriptonun hayatımda daha önemli bir yerinin olacağını düşünüyorum.

Kripto Paralar Sizin Hayatınızın Neresinde ?

Krito Para uzun zaman bu kadar gündemde kalır mı ?

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR - YTD

konularımız daha okunaklı olabilir
en azından 1-2 satır boşluk bırakalım.
göz yorucu olmamalı.
temsilide olsa konu başına 1 adet resim ekleyiniz.
doğru kategoriye taşındı
bu soru değil tartışma konusudur.

Kripto paralar özellikle bitcoin 2009 yılından beri hayatımızda olduğunu biliyoruz. Satoshi Nakamoto isimli şahıs tarafından herhangi bir merkezi olmayan yani bir yere bağlı kalmayan yepyeni bir para. Özellikle son dönemde gerek bitcoinin dalgalı hareketi gerekse alt coinlerin ( etherium , litecoin dogecoin , hot , bittorent , chiliz vs. ) patlama yapması gündemi ele geçirmiş durumda bence. Peki yakın zamanda bulunan bu paralar neden bu kadar gündemde ? Şahsen benim bitcon ve altcoinlerle tanışmam en fazla 10 ay falan olmuştur. Madencilik , yatırım , borsa gibi kavramlar öğrendim ve bence hayatımda bir çağ atlama oldu. Kripto paraya olan merakım sayesinde her geçen gün kendimi seviye atlamış gibi hissediyorum. En azından şuan küçük paralarla oynuyor olmaktan mutluyum.Chiliz , bittorent ve hot gibi coinler sayesinde bana göre iyi kazançlar elde ettim ve ilerde kriptonun hayatımda daha önemli bir yerinin olacağını düşünüyorum.

Kripto Paralar Sizin Hayatınızın Neresinde ?

Krito Para uzun zaman bu kadar gündemde kalır mı ?

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR - YTD
Barış Özcan'ın videosunda dediği gibi paranın 2. icadı gerçektende para tekrar keşfedildi. Kripto paralar sayesinde internetten para kazanma bu kadar gelişti bence. Bu sayede birçok insan evden para kazanıp geçim sağlıyor.

Son dönemlerde Türk lirasındaki değer kaybı ciddi anlamda ülkemizi etkilemiş durumda bununla beraber ülkemizdeki hemen hemen herkes kripto paralara yöneldi ve eğer Türk lirasındaki değer kaybı böyle devam ederse bitcoin ethereum gibi kripto paralar hayatımızın bir parçası olacak Türk lirası zamanla unutulacak.

Kripto paralar günümüz şartların da bence gerekli bir birim ama bence ülkemizde çok önemli bir yere sahip değil
Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Kripto para ülkemizde çok kullanılmadığı için bence hayatımızda çok önemli bir yeri yok yatırım tavsiyesi değildir

Son düzenleme:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,741
Son üye
ysf
Geri