Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Parası Olmayan Daha Fazla

1936227_620x410.jpg

Türkiye kripto para sektörüne olan ilgisiyle bilinen ülkeler arasında yer alıyor. peki ülkemizde yaşayan vatandaşların kaçı kripto paraya sahip? Bu sorunun cevabını bulabilmek için UiPath Avrupa Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Tansu Yeğen, twitter hesabı üzerinden bir anket başlattı. Anket sonucuna göre 15.298 kişiden yüzde 75.4 "hayır kripto param yok" diyerek elinde kripto para olmadığı belirtti. Kripto param var şeklinde oy kullananların sayısı ise yüzde 24.6'da kaldı.

Kripto parası olduğunu belirten kullanıcılar arasında en çok konuşlan kripto para Bitcoin oldu. İkinci sırada ise Ethereum geliyor. Ayrıca birçok kullanıcı kripto para borsaları konusunda endişelerini de dile getirdi. Yorumlarda kullanıcılar borsaların güvenilirliği sorgularken, varlıklarını soğuk cüzdanlarda saklayabileceğini belirtenlerin sayısının bir hayli fazla olduğu görüldü.

Kaynak : Koinbülteni

Kripto param var, demek kolay değil öyle. İnsanlar anonim takılmayı tercih ediyor.

Arz sıkıntısı büyürse borsalar Bitcoin bulmada zorluk çekebilirler. Şimdilik normal geçse de ilerde mining bittiğinde bu sıkıntı büyür. İnsanların satmak istemediği ve borsalardan kişisel cüzdanlara transferlerin başladığı dönemlerde borsalar ciddi sorun merkezi olacak.

Kripto param var, demek kolay değil öyle. İnsanlar anonim takılmayı tercih ediyor.

Arz sıkıntısı büyürse borsalar Bitcoin bulmada zorluk çekebilirler. Şimdilik normal geçse de ilerde mining bittiğinde bu sıkıntı büyür. İnsanların satmak istemediği ve borsalardan kişisel cüzdanlara transferlerin başladığı dönemlerde borsalar ciddi sorun merkezi olacak.
O günleri görmeyeceğim için sıkıntı yok hocam :) mining bittiğinde ben ölmüş olurum :)

Torunlara çocuklara aslında bir şey bırakmak değilde onlara kendi başlarına kazanmayı öğretmek lazım
Ben kendi başıma kazanmayı öğrendim de ne oldu. Milyoner miyim? Sıfırdan yükselmek, 100 den yükselmekten daha zordur. Elinde birşeyler olursa ve doğru hamleleri yaparsa, bıraktıklarımızı katlayabilirler. Ama kalan koca bir 0 sa, neyle çarparsa çarp sonuç 0 dır. O yüzden birşeyler bırakmak lazım, eğitim vererek tabiki, zoru da göstererek.

Bizim dedeler yemiş içmiş, satıp savmış onca malı mülkü. En azından 3-5 bir şey bıraksalardı diye düşünüyor insan. Gerçi belli bir bilinç düzeyine ulaşmadan sıfırdan başlamakla 1000'den başlamak arasında pek fark yok bence. Yeterince akıllı hareket edemezsen elindeki 1000 de -1000 oluverir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,716
Son üye
Doker
Geri