Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Paraya İlk Adım - Bitcoin Nasıl Alınır?

yeni başlayacaklar için biraz sıkıntılı ama paribu tercih edebilirler sistemi daha iyi anlayıp fazla zarar etmeden çünkü sistemi öğrenme bakımından az da olsa bir zarar ediyorsunuz.

Paribu da olabilir. Diğer borsalara göre daha kolay diye düşünüyorum.
Hocam Paribu ani artışlarda çöküyor. BtcTürk en iyisi bence Paribunun mükemmel sunucuları sağ olsun 40 TL civarı zararım olmuştu o andan beri Paribu ile kavgalıyız. Paribunun tek avantajı minimum kripto para çekme tutarlarının az olması.

Hocam Paribu ani artışlarda çöküyor. BtcTürk en iyisi bence Paribunun mükemmel sunucuları sağ olsun 40 TL civarı zararım olmuştu o andan beri Paribu ile kavgalıyız. Paribunun tek avantajı minimum kripto para çekme tutarlarının az olması.
ya zaten reis ilk zamanlar öğrenmek amaçlı, zaten biraz sistemi kavradıktan sonra herkes gibi yeni kullanıcı da binance geçecektir.

Yerelde kral BtcTürk'tür. Bilinen tüm yerli borsalardan üç-beş gömlek üstün.

Binance'da spot işlem yaparken BUSD kullanılması hâlinde sıfır komisyon olayı var.

Marjin işlemler için ise Morpher ve Quantfury gibi bol ekstralı* uygulamalar da çok güzel. Ama tabii bu ikisi İngliçce.

Stormgain, hiç para yatırmadan kazanabileceğiniz bir sisteme sahip. Tabii sıfırdan başlayanlar için oldukça zor ve meşakkatli bir olay bu.

Bir de çok fazla token bulunan, Çin işi Gateio borsası var. Ama harbiden de Çin malı. Arayüz marayüz berbat. Kullananı çoktur, onu da belirteyim.

Huobi ve Coinbase'i hiç denemedim. O yüzden no comment.

*Borsa işlemleri de dahil.

YTD.

En iyi ve en güveniliir borsalar benim için Binance veya CoinBase'dir

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,208
Kullanıcılar
6,739
Son üye