Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto parayla nasıl tanıştım.

Öncelikle herkese merhaba.
Umarım iysinizdir.

Ben şimdi sizlere kripto para ile nasıl tanıştığmı anlatacağım.

Ben kripto parayla 2019-2020 yılında tanıştım sanırım, 2018-de olabilir. İnternetden para kazanmayla bağlı araştırma yapıyordum o sırada karşıma Bitcoin çıkdı. Bitcoinin ne olduğnu bilmiyordum. İnternetden para kazanma ile bağlı olan makalede, internet üzürinden bitcoin kazanıp sonra onu paraya çevirebileceğmizi anlatıyordu. Ben tabiki ilk okuduğumda şaşırdım açıkcası inanmadım böyle birşey olacağına, çünkü o ana kadar hiç bitcoin diye bir şey duymamıştım. Sonra bende bitcoin ile bir araştırma yapmaya başladım youtube-da "Botcon nedir" diye aratıp bakdım. Karşıma bir çok video çıktı onlardan birini seçtim. O videoda bitcoinin 2009-cu yılda çıktığnı ilk çıkdığında 1 dolar bile olmadığnı anlatıyordu. Bununla beraber birkaç video izledim, yabancı sitelerden makaleler okudum. Bitcoinin gerçek olduğuna inanamıyordum. Sonra internet üzerinden üzcretsiz bitcoin kazanabileceğmizi öyrendim onunla beraber bitcoin kaznmağa çalışdım dorusu çok bişey kazanmadım ama kazandığmı gerçek paraya dönüştüğnü gördüğümde bitcoinin gerçek olduğna inandım.
O gün bu gündün bitcoin kazanmaya çalışıyorum. Aslında bir buçuk yıldır ara verdim internetden para kazanmağa şimdi geri döndüm.

Okuduğnuz için teşekkür ederim. 😊
Hepinize bol kazançlı hafta sonları dilerim.🤲🏻

Not: Ben Azerbaycanlıyım yazdıklarımı okumakda zorlanabilirsiniz bunun için şimdiden özür dilerim. 🙂

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri