Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Tosuncuk !!

Ben bulacağını düşünmüyorum, adam yurt dışına kaçmış eğer hukuk yoluyla çözülebilseydi çiftlik bank olayı da çözülürdü.
Haklılık payı yüksek. Ama ben yaparsın Umut fakirin ekmeği. O kdr insan var o kdr yatırım umarım hak yenmez...

Gerçekten insanları kandırmamış, doğru söylüyor ve 4-5 gün sonra siteyi açacak olsalar bile artık herkesin içine bir kere kurt düştü ve eminim ki herkes de parasını thodex üzerinden bir an önce çekmeye başlayacak ve şirket zarar edecek. Benim kanımca bir daha geri dönmemek üzere parayı alıp kaçtılar ve bahsi geçen 4-5 gün ise, parayı aklayıp yurt dışına çıkartabilmek için ek bir süre.

Haberlerde 4 milyon dolar diyorlar forumda olupta parasını kaptıran oldu mu acaba?
Genel olarak 2-10 arasından bahsediliyo umarım mağdur olmaz kimse
Gerçekten insanları kandırmamış, doğru söylüyor ve 4-5 gün sonra siteyi açacak olsalar bile artık herkesin içine bir kere kurt düştü ve eminim ki herkes de parasını thodex üzerinden bir an önce çekmeye başlayacak ve şirket zarar edecek. Benim kanımca bir daha geri dönmemek üzere parayı alıp kaçtılar ve bahsi geçen 4-5 gün ise, parayı aklayıp yurt dışına çıkartabilmek için ek bir süre.
Sanırım hesaplara bloke koyulmuş şimdi araştırıp bı forum açıcam

Ben 150 doge mi aldım çıktım ?? napim veriyorlardı almiyah mı ?? ben dolandırdım thodex'i o zaman.

Bakın arkadaşlar bir site yada uygulama yapmak çok zor değil sağlam bir koder olmanada gerek yok hazır bunlar satılıyor. Bir kac borsa gezin dediğimi anlarsınız.

Şimdi siteyi kuruyorlar. Çok değil 100 Bin TL paran olsa az çok dönen işlemleri çevirebilirsin. Neden bizim millet çok fazla yatırıma girmez. Peki bunlar naptı ücretsiz millete doge dağıttı topladı güven kazandı. Millet para yatırıp ha bu yükselir bekliyim felan derken adamlar baktı kasa dolu vınnn. Anbiyane tabirle olayı kapatayım iki tane enik cücük çıkar da al sana borsa derse bu kaçınılmaz sondur.

Uyanık olun araştırın sorun kuruluş yılına bakın geçmişi var mı? kuranlarını inceleyi? iki ünlü reklamına kanmayın...

Minareyi çalan kılıfını hazırlar derler, eğer durum gerçekten dolandırılmaysa daha başlamadan biteceği tarihi belirlemişlerdir yok eğer öyle bişey yoksa Binance da bir kaç kez zor durumda kaldı ama toparladı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri