Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

KuCoin Pool-X Earn: 1 Milyon Dollar Ödül Havuzlu HYDRA Hold Yarışına Nasıl Katılabiliriz

Bonarous

Korgeneral
1626376284990.png

KuCoin Pool-X, HYDRA holding yarışmasını 16 Temmuz 2021 (UTC) saat 10:00'da başlatacak. Yarışma kuralları kapsamında HYDRA sahipleri, 50.000 HYDRA'lık (yaklaşık 1.000.000 USDT değerinde) premium ödül havuzundan pay alabilecek!

HYDRA Holding Yarışmasına Katılım:

KuCoin Web Sürümü

Adım 1:

KuCoin hesabınıza giriş yapın, “Finans” sekmesi altındaki “Pool-X Earn”e tıklayın. Ayrıca Pool-X resmi sitesi üzerinden doğrudan giriş yapabilirsiniz: https://pool-x.io

1626376310478.png

Adım 2:

"Flexible Terms" altındaki "Earn" menüsünde HYDRA Flexible Term'i bulun.

1626376337997.png

Adım 3:

“Transfer” düğmesine tıklayın, HYDRA'yı seçin ve açılır sayfada tutarı girin, ardından tamamlamak için “Onayla”ya tıklayın.

1626376357136.png

KuCoin Uygulama Sürümü

Adım 1:

Öncelikle lütfen HYDRA'nızı başka bir borsadan veya kişisel cüzdanınızdan KuCoin hesabınıza çekin.

Adım 2:

"Varlıklar"a gidin, ardından "Aktar"a dokunun. HYDRA'yı bulun, seçin ve transfer seçeneğini “Pool-X Hesabı” olarak ayarlayın ve ardından tutarı girin. Tamamlamak için “Onayla”ya dokunun.

1626376384857.png

Adım 3:

Ürünü kontrol etmek için “Varlıklar”a gidin, ardından “Pool-X”i seçin.

1626376405528.png

Ödüller günlük olarak dağıtılacaktır. Kullanıcılar, günlük ortalama HYDRA Esnek Dönem sahibi olmalarına göre sıralanacak ve ilgili HYDRA ödüllerini paylaşacaklar. Toplam ödül havuzu 50.000 HYDRA içeriyor.

Görseller KuCoin bloga aittir.
KuCoin borsasına forumdaki konularda KuCoin kelimesinde çıkan linke tıklayarak %20 komisyon indirimli şekilde kaydolabilirsiniz.
KuCoin'le alakalı sorularınızı ilgili konular altından sorabilirsiniz.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Kucoin borsasına uzun zamandır üyeliğim var. Ara sıra işlem de yapıyorum ama bu etkinliğe ayıracak kaynağım yok şu an ne yazık ki. Hepten terste kaldık son düşüşle birlikte. :unsure: :oops:

Kucoin borsasına uzun zamandır üyeliğim var. Ara sıra işlem de yapıyorum ama bu etkinliğe ayıracak kaynağım yok şu an ne yazık ki. Hepten terste kaldık son düşüşle birlikte. :unsure: :oops:
Portfolyoma baktığımda altcoinlerimin çoğu 3 ay önceki fiyatına üçte biriyle onda biri arasında değer kaybetmiş. :D

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,738
Son üye
Berat28
Geri