Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kucoin

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben burada yeniyim, ama böyle sitelerle az çok çalışmış bulunuyorum. Ama bu site çok farklı bir site. O yüzden çok dikkatimi çekti.
Bu akşam sizlere Kucoin hakkında yazmak istiyorum. Kucoin platformasını hem bir ticaret platformu, hem de bir kripto para cüzdanı gibi kullanabiliriz. Ben bu platformayı hala kullanmaktayım ve dürüst olmak gerekirse, kullandığım diğer platformalardan çok daha iyi. Çok düşük işlem ücreti karşılığnda bize çok yüksek transfer hızı sunuyor.
En iyi taraflarından biri de kendi akıllı telefonumuza direk ücretsiz bir şekilde indire biliyoruz.
Şimdilik bu kadar. Okuduğunuz için herkese teşekkür ederim.

Konu ilgili kategoriye taşındı.

Daha özenli lütfen. Anket ile yazınız alakasız olduğundan anketinize kaldırdım. Konu içeriğiniz ise açık söylemek gerekirse yazmak için yazılmış gibi. Bu başlığa giren Kucoin ile ilgili bilgilere ulaşacağını sanacak. Sonuç kısacık bir kişisel deneyim. Demek istediğim anlaşılmıştır umarım.

İyi forumlar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri