Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kullanıcı onay sistemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Telefon numarası veya ek özellikler ile kendini doğrulayan kullanıcılara onaylı üye ola bilir bununla
Forumda mesaj ve konu açarken admin onayı gerektirmeye bilir (tabi her telefon onayı yapan kişiler onay alsın demiyorum )
Örnek olarak foruma yararlı konusu olan aktif ve düzenli kişiler onaylı ola bilir .
Ticaret sistemi içinde gayet iyi olur .
Ayrıca forum için bir discord veya telegram kanalı açıla bilir ve tüm kullanıcılar için forum ana sayfasında genel bir sohbet alanı ola bilir bunlar tabi geliştirile bilenecek şeyler ..

Forum için onay süreci gelişme aşamasındaki geçici bir süreç. Yeni üyelikler hariç onay süreci kaldırılabilir ya da bazı üyelerin onay süreci kısmını atlayabilmesi sağlanabilir. Yeni açılan ve henüz gelişme aşamasındaki bir proje olduğundan mümkün olduğunca titiz çalışmaya çalışıyoruz. İlerleyen dönemlerde kullanıcı sayısı artınca zaten onay olayı çok ciddi bir iş yükü ve sohbetin kesilmesi anlamına gelir. Kısacası geçici bir durum.

Telefon numarası veya ek özellikler ile kendini doğrulayan kullanıcılara onaylı üye ola bilir bununla
Forumda mesaj ve konu açarken admin onayı gerektirmeye bilir (tabi her telefon onayı yapan kişiler onay alsın demiyorum )
Örnek olarak foruma yararlı konusu olan aktif ve düzenli kişiler onaylı ola bilir .
Ticaret sistemi içinde gayet iyi olur .
Ayrıca forum için bir discord veya telegram kanalı açıla bilir ve tüm kullanıcılar için forum ana sayfasında genel bir sohbet alanı ola bilir bunlar tabi geliştirile bilenecek şeyler ..
telegram kanalı mevcut diye biliyorum fakat ilerleyen zamanda R10 gibi davet sistemide gelebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,208
Kullanıcılar
6,739
Son üye
mistirlow
Geri