Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

letsgo -letsgo.money inceleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Proje başlangıcı 17/10/2020

letsgo.money eğlence ve uluslararası bir şirket DriftGames Sınırlı liderliğindeki bir ekip tarafından geliştirilen kazanç için bir ekonomik oyundur.Ve aynı zamanda oyun şeklinde hazırlanmış bir hyıps projesidir.
Letsgo'da para kazanmanın 6 yolu vardır, bunların çoğu herhangi bir yatırım veya nakit yatırmanızı gerektirmez. Fakat kazanç oranı yatırımsız zor ve uzun sürelidir.
Kazanç yolları...
"Uçak", "Gemiler", "Trenler", "Sörf siteleri", "Görevler", "Ortaklık programı". Ve ayrıca ek bonuslar - ücretsiz "Piyango", "Günlük bonus".

Günlük bonus: 1000 ruble'ye kadar
Görevler: 300 ruble'ye kadar
Sörf: para çekme
Piyango: her saat

Günlük bonus , her gün toplanabilen "alışverişler için" bakiyede küçük bir bonustur, bonus miktarı doğrudan şansla ilgilidir ve 0,01 ile 1000 ruble arasında değişebilir.

Görevler - yatırım yapmadan para kazanmanın başka bir yolu. Bunları yaparak her bir görevden 3-300 ruble civarı kazançlar elde edebilirsiniz.
--forumlarda ödeme kanıtı yayınlamak
--proje ile ilgili bir video yapmak
--1000-10000 arası sörf yaptıgınızda fazladan kazanç
--10 kişiyi davet etmek
--herhangi 10 uçak satın almak
--ilk defa para çekmek

sörf sitelerinde gezinerek yatırımsız kazanç imkanı

Piyango saatte bir gerçekleşir. Projenin herhangi bir kullanıcısı, "Çekilişe katıl" düğmesine tıklayarak katılabilir.

Kısaca Pazarlama bilgileri ......

Tahakkuklar: her saniye
Gelir dağılımı: Para çekme için% 100
Yatırım planları: 10 ila 180 gün
Toplam uçak karlılığı: 30 günde% 20 ila 36
Toplam gemi karlılığı: sefer başına% 103'ten% 145'e

Uçaklar projedeki ilk aşamadır.. Kayıttan hemen sonra, ilk uçağınızı - "Cessna 172" ücretsiz alacaksınız.
Her uçak, her bir saatlik çalışma için sabit bir miktar kazanır. Havalimanında her biri farklı bir fiyat, hız ve geri ödeme oranına sahip toplam 12 uçak satın alınabilir.
Herhangi bir uçağı sınırsız sayıda satın alabilirsiniz.
Tüm uçakların ömrü, satın alma tarihinden itibaren 180 gündür, bu süreden sonra uçak havaalanınızdan kaldırılır.

ödeme sistemleri Payeer, PerfectMoney, QIWI, Yandex.Money, Bitcoin, Ethereum, Serbest Kassa, Nakit ve diğerleri ... Bakiyenizi Letsgo projesinde para birimlerini kullanarak doldurabilirsiniz: RUB, USD, EUR ve kripto para birimleri.
Ödemeler, sipariş verildikten sonra 15 dakika içinde otomatik olarak yapılır. Bir ödeme siparişi vermek için minimum tutar, seçilen ödeme sistemine bağlı olarak 1-1000 ruble'dir.

Bu projenin yöneticisi veya sahibi değilim. yüksek oranda riskli yatırımlardır.

Katılmak veya projeyi incelemek için ;

@dewadam

hocam merak edip inceledim fakat o parayı vadeliye koysan daha fazla kazandırır.
Hangi tarifeyi inceleyerek bu düşünceye vardınız bilemiyorum ..

örnekle gitmek isterim ..1000 ruble yatırdıgınızı farz edelim

havaalanı bölümünde toplam 12 tarife planı mevcut .
ilk tarifeye yatırım yaparsanız 180 gün sonunda paranız 1200 ruble olur ... % 20 net
6 nolu tarifeye yatırım yapmayı seçtiyseniz 180 gün gün sonunda 1300 rubleniz olur. .. % 30 net
uçaklar bölümündeki en düşük tarife % 20 dir.. en yüksegi % 36 net
Ayrıca paranızı vade sonunda almıyorsunuz.. kazançlar her saniye hesabınızda birikir ,anlık kazancınızı istediginiz an çekebilirsiniz

uçuşlar bölümünde ise 9 yatırım planı var.
bu bölümde de kazançlar saniyelik hesabınızda birikir ve yine vade sonu beklemeden istediginiz zaman çekebilirsiniz.
vadeleri 10 ile 90 gün arasında
ilk tarife 10 günlük ve net kazanç % 3 -- paranız 1030 ruble olacak
son tarife 90 günlük ve net kazanç % 45

hangi bankanın vadeli hesabına para yatırıp 20 gün içinde net % 3 net faiz alınabilir bilmiyorum..

bence unutulmaması gereken asıl şu ... bir bankada öyle veya böyle az-çok bir faiz kazancı elde eder paranızı alabilirsiniz. fakat bu tür hyıp sitelerinde sözde yatırım yapmaya karar verip sitede depozito oluşturabilirsiniz .fakat yatırım yaptıgınız andan 1-2 dakika sonra bile site kapanabilir, ödemeleri herhangi bir zaman da durdurabilir ve tüm yatırımınız buhar olabilir.

her hangi bir hyıp sitesine para yatırmayı düşünenler bence önce bunu bir şekilde kabul etsinler .. Tüm hyıp siteleri ya açıldıktan sonra veya tahmin edilemeyen bir zamanda kapanacaktır.. küçük bir yanılma payının olmasının dahi imkanı yok , % 100 kapanacaktır.

@kwon
en net yorum bu bu olmuş . :)

herhangi bir tavsiyede bulunmuyorum fakat paylaşmak istedigim bir veri var,siteden kopyalayıp yapıştırıyorum. belirli bir süre sonra oluşan verileri ,belki burada ki verilerle kıyaslamak için görsel bir verimiz kayıtlı olmuş olur. sitenin piyasadan para toplayacağına emindim fakat bu kadar kısa sürede bu bu rakamlara ulaşmasını beklemiyordum. eminim demekteki dayanagım şu.. bu site sahibinin bunun haricinde biri 111 gün ,digeri 259 gündür ödeme yapan 2 projesi daha var. bakalım bu projesi ne kadar gidecek.
....ilk sıra piyasadan topladıgı-ikinci sıra yaptıgı ödemeler -son sıra yatırımcı sayısı .......
Ekran Görüntüsü (98).png

@haluk hocam gözlemlediğim kadarıyla böyle sistemleri iyi analiz edip takip ediyorsunuz tebrik ederim (y)
keşke dediginiz gibi olsa.. takip etmeye ediyorum ama bu tür sistemlerde kazanç bir şans işi. mesela bu siteyi bu istatislik bilgileriyle begenen çok kişi çıkabilir ama bence tehlike çanları çalmaya başladı. bu kadar kısa sürede beklenenden çok çok fazla fon toplayan bir hyıp yöneticisinin aklına genelde karpuz kabuğu düşer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri